У Красилівській громаді відбулися Всеукраїнські зональні змагання «Шкіряний м’яч»

Дата: 03.06.2019 08:09

Сьогодні у Красилівській об’єднаній територіальній громаді, на стадіоні «Юність» за підтримки і сприяння Красилівської міської ради та Хмельницької обласної Федерації футболу відбулися Всеукраїнські зональні змагання з футболу серед юнаків 2007-2008 років народження (U-11) на призи клубу «Шкіряний м’яч», які проводяться під патронатом Міністерства освіти і науки України, Міністерства молоді та спорту України, Федерації футболу України та Асоціації аматорського футболу України.
У турнірі взяли участь кращі команди Тернопільської, Чернівецької та Хмельницької областей, а саме: ЗОШ №1 смт Козова, ЗОШ № 27 м. Чернівці, ЗОШ №1 м. Красилів.
На урочистому відкритті змагань з вітальним словом до юних футболістів, вболівальників, красилівчан та гостей нашої громади звернулися міський голова Ніла Островська та заступник голови Хмельницької обласної Федерації футболу Микола Кузнєцов. Вони подякували присутнім за розвиток та популяризацію футболу, за збереження спортивних традицій, побажали чесної гри, міцного здоров’я, наполегливості та перемог.
Гарний настрій для гостей спортивного свята та учасників змагань створили вихованці Будинку творчості дітей та юнацтва Красилівської міської ради.
Відповідно до Регламенту проведення «Шкіряного м’яча» Всеукраїнський зональний етап проходив за коловою системою і складався з трьох турів. Перед стартом змагань на засіданні суддівської колегії з представниками команд було проведено жеребкування і складений календар.

1-й тур: м.Красилів – м. Чернівці – 5:0

2-й тур: м. Чернівці – смт. Козова – 2:1

3-й тур: смт. Козова – м Красилів 2:5

У підсумку перше місце виборола команда Красилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, яка і буде представляти нашу область на Всеукраїнських фінальних змаганнях. Друге місце посіли юні футболісти з м.Чернівці ЗОШ № 27, а третє – ЗОШ № 1 смт. Козова.

У перервах між турами зонального турніру були визначені кращі у вправах з м'ячем:
Жонглювання м’ячем – Сімков Тимофій (Чернівці) – 112 ударів.
Удари на дальність – Ласкевич Василь (смт.Козова)– 38 метрів.
Удари на точність – Тригуб Артем(смт.Козова) – 4 удари.
І-е місце з елементів техніки гри у футбол в зональних змаганнях з футболу на призи клубу "Шкіряний м’яч – Кубок Coca-Cola" посіла Красилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1.
Кращими гравцями змагань у командах було визнано: Балана Нікіту (Чернівецька ЗОШ № 27), Когута Владислава( смт. Козова ЗОШ № 1), Стрільчука Дмитра (Красилівська ЗОШ № 1).

Усі учасники змагань нагородженні дипломами та фірмовими вимпелами.
Срібні та бронзові призери «Шкіряного м’яча» нагороджені фірмовими футболками та футбольними м’ячами від Федерації футболу України та Хмельницької обласної Федерації футболу.
Вітаємо команду Красилівської ОТГ та тренера Сергія Олексюка із впевненою перемогою, та подальшого успіху на Всеукраїнських змаганнях з футболу на призи кубку «Шкіряний м’яч»