Красилів – володар бронзового кубку Карпат!

Дата: 18.09.2019 13:02

Днями, у місті Ужгород, на базі спортивного комплексу «Юність» проходив Міжнародний турнір з гандболу «Кубок Карпат» серед команд дівчат 2005-2006 р.н. та юнаків 2004-2005 р.н. У змаганнях приймало участь 16 команд (6 – юнаків та 10 – дівчат) зі Словаччини, Молдови, Румунії та України.

Красилівську громаду на Міжнародному рівні мала честь представляти команда юнаків Красилівської дитячо-юнацької спортивної школи тренера Сергія Процюка.
В загальному заліку, після трьох днів запеклих ігор, Красилівчани вибороли почесне третє призове місце. Команда нагорожена бронзовим кубком, медалями, дипломами та подарунками.

Також, за рішенням суддівської колегії турніру, кращим гравцем команди Красилівської ДЮСШ визнано Мельника Івана.

Щиро вітаємо наших юних спортсменів-гандболістів та їх наставника Сергія Миколайовича із черговим гарним результатом, бажаємо нових перемог і досягнень!