Привітали працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

Дата: 15.03.2020 11:44

Сьогодні, напередодні Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення, міський голова Ніла Островська відвідала Красилівську ЖЕК, Красилівське підприємство теплових мереж, Красилівське підприємство водопровідно-каналізаційного господарства та Красилівське колективне підприємство «Побутсервіс» , щоб привітати та подякувати всім працівникам комунальної сфери нашоі громади.

Ніла Островська наголосила, що цього дня ми маємо хорошу нагоду подякувати всім тим, хто створює комфорт та затишок, і від кого великою мірою залежить настрій жителів Красилівськоі громади. Водопостачання та водовідведення, забезпечення теплом, пасажирські перевезення, прибирання вулиць і дворів, озеленення територій, і багато, багато інших різних завдань виконуються працівниками комунальних підприємств, і свої обов’язки вони виконують відповідально та професійно.

Міський голова від імені всієї громади подякувала за щоденну працю та вручила Грамоти виконавчого комітету міськоі ради:

- Зеленському Ігорю – водієві автротранспортного засобу Красилівської житлово-експлуатаційної контори;

- Фещуку Володимиру - водієві автротранспортного засобу Красилівської житлово-експлуатаційної контори;

- Власюк Любові – двірнику Красилівської житлово-експлуатаційної контори;

- Сич Надії – інженеру з охорони праці Красилівського підприємства водопровідно-каналізаційного господарства;
- Савченка Анатолію – електромонтеру з ремонту та обслуговування електроустаткування Красилівського підприємства водопровідно-каналізаційного господарства;

- Малахай Світлані – контролеру котлового господарства Красилівського підприємства теплових мереж;

- Ягодзінській Ользі – бухгалтеру Красилівського підприємства теплових мереж;

- Сторожуку Вадиму – майстру Красилівського підприємства теплових мереж;

- Матвійчук Тетяні – закрійниці Красилівського колективного підприємства «Побутсервіс»;

- Римарчуку Миколі – головному інженеру Красилівського колективного підприємства «Побутсервіс».