Підтримуємо бізнес громади в умовах карантину

Дата: 16.04.2020 08:31

Складна ситуація, що склалася із поширенням коронавірусної інфекції COVID-19 та вимушений карантин суттєво вплинули на життя кожного з нас.
В цих умовах бізнес має суттєві втрати та потребує нашої підтримки.

Загалом у Красилівській громаді зареєстровано 865 підприємців І та ІІ груп, з яких не працює під час карантину понад 750. У квітні більшість ФОПів І та ІІ групи скористались правом на податкову відпустку, що надало можливість не сплачувати єдиний податок за фіксованою ставкою в цей період.

Зі своєї сторони ми звільнили ФОПів на комунальному ринку від плати за утримання торгівельних місць на час карантину.
Ми також плануємо скасувати єдиний податок для платників першої та другої групи, діяльність яких заборонена під час карантину, за травень.

Звільнення від єдиного податку суттєво вплине на наші надходження, проте ми усвідомлюємо, що бізнес – це основа розвитку громади, тому ми готові піти на цей крок задля підтримки наших підприємців.