В Красилівській громаді вшанували пам'ять жертв Голокосту

Дата: 27.01.2021 14:00

В Красилівській громаді вшанували пам'ять жертв Голокосту

Сьогодні в Україні і світі відзначають Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту, під час якого за офіційними даними було вбито до 6 мільйонів євреїв.

Не оминула зловісна спопеляюча пелена винищення єврейського населення і нашу рідну Красилівщину. То ж у цей день секретар міської ради Ірина Морозович, заступник міського голови Валерій Лось, начальник відділу культури Інна Грицюк, місцевий житель, краєзнавець, волонтер Микола Пекарський, староста Манівецького старостинського округу Анатолій Лямець та вчителі Манівецької ЗОШ відвідали Братські могили жертв нацизму 1942 р., розташовані поблизу села Манівці Красилівської громади. «Хвилиною мовчання» присутні вшанували світлу пам'ять усіх полеглих у роки Другої світової війни, які загинули внаслідок нацистського терору, та поклали квіти до підніжжя могил земляків.

Ми повинні пам'ятати про трагічні сторінки нашої історії і завжди з повагою та пошаною ставитися до всіх представників народів, які проживають на теренах нашої рідної України.

Возможно, это изображение (6 людей та люди стоят)

Возможно, это изображение (1 особа, стоїть та пам’ятник)Возможно, это изображение (текст «Ha ubomy Micui лиnHи 1942 poKy HиmeubKo-фawиcTcbKиmи oKynaHTamи Ta noc6HиKamи 6yлo po3cTpлRHo 6лR 2500 cBpeeB KpacилoBa, Ky3bmиHa, Kyлb4иHиB Hwиx HaceлeHиx nyHKTиB. Bи4Ha nam RTb 6e3HeBиHHo rи6лиm. Hexaй HKoли He noBTopиTbcR жaxTTR roлoKocTy On this site, July 1942 the German fascist nvaders and their accomplices shot about 2,500 Jews from Krasyliv, Kuzmyn Kulchyny and other settlements. Eternal memory to the innocent victims. May the horrors of the Holocaust never be repeated»)

Возможно, это изображение (7 людей та люди стоят)

Возможно, это изображение (дерево та природа)