Здійснення великої мрії у Школі мистецтв

Дата: 02.02.2021 17:55

Сьогодні відбулася надважлива подія для Красилівської дитячої школи мистецтв. З нагоди 55-річчя з дня її заснування, заклад отримав новий рояль всесвітньо відомого бренду "Yamaha" придбаний за кошти Красилівської громади на суму 281,6 тис.грн.

Міський голова Ніла Островська нині особисто завітала на презентацію цього інструменту. Разом із заступником Валерієм Лосем, начальником відділу культури Інною Грицюк голова громади привітала педагогічний колектив із цією знаменною подією. Присутні на заході отримали масу задоволення від почутих звуків живої музики, адже рояль – це єдиний інструмент такого класу в нашій громаді.

Тепер Школа мистецтв має змогу запрошувати артистів філармонії та студентів музичного коледжу, а учні, від наймолодших до випускників, матимуть змогу навчатися грі на гідному їх таланту інструменті.