Завершено підготовку проєктів рішень на розгляд п’ятої сесії міської ради

Дата: 10.03.2021 17:08

Для забезпечення підготовки проєктів рішень на розгляд п’ятої сесії Красилівської міської ради, 10 березня 2021 року проведено засідання постійної депутатської комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва, якою опрацьовано питання перенаправлення бюджетних призначень в межах затвердженого бюджету територіальної громади на 2021 рік.

Після завершення розгляду бюджетних питань, депутати провели спільне засідання усіх постійних комісій, де обговорили 42 питання порядку денного майбутньої сесії.

Проєкти рішень стосувалися питань освіти (22), розгляду звернень фізичних і юридичних осіб із земельних питань (4), питань охорони здоров’я (3), управління комунальною власністю (3), житлово-комунального господарства громади (2), питань соціального захисту населення громади (2), та інші питання.

Присутні на засіданні депутати підтримали запропоновані проєкти рішень та рекомендували їх на розгляд пленарного засідання Красилівської міської ради, яке заплановано на 08:30 годину 12 березня 2021 року.