Увага! Голосування розпочалось! Просимо підтримати проєкт нашої громади! Красилівська громада бере участь у конкурсі «Наша громада», що проводиться телеканалами ICTV та СТБ у партнерстві з Українським кризовим медіа-центром у рамках Програми USAID

Дата: 11.05.2021 13:12

Увага! Голосування розпочалось!

Просимо підтримати проєкт нашої громади!

Красилівська громада бере участь у конкурсі «Наша громада», що проводиться телеканалами ICTV та СТБ у партнерстві з Українським кризовим медіа-центром у рамках Програми USAID  «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).

У фінал конкурсу пройдуть 13 громад, проєкти яких отримають найбільшу підтримку за результатами інтернет-голосування, та 13 ТГ, які матимуть найвищі бали за результатами голосування експертного журі.

Кожен голос важливий та впливає на результат! Саме Ви можете привести конкурсний проєкт до фіналу!

Голосування триватиме до 23:59 31 травня.

Підтримати проєкт «Мобільний інформаційний центр спілкування та підтримки сільських населених пунктів громади» можна за посиланням:

https://otg.fakty.com.ua/communities/krasylivska-hromada#Фото без опису