Красилівською ЖЕК було оголошено закупівлю на щебеневу продукцію та гранітний відсів. Очікувана вартість закупівлі становила 950000,00 гривень.

Дата: 17.06.2021 17:18

За результатами проведеного аукціону переможцем було визначено ТОВ «Подільська доставка», село Малиничі, Хмельницького району, цінова пропозиція переможця 803249,00 гривень. Дані кошти виділені з місцевого бюджету для Красилівської ЖЕК для проведення ремонту комунальних доріг Красилівської міської територіальної громади.

Наразі, Красилівською ЖЕК виконано роботи по грейдеруванню та підсипанню вулиць громади, які включені в План (Програму) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради (територіальної громади) на 2021-2022 роки, а саме:

- м. Красилів: вул. Молодіжна, вул. Грушевського (до підприємства "Домашній хліб");

- с. Дружне: вул. Шевченка, вул. Шкільна, вул. Франка;

- с. Слобідка-Красилівська: вул. Клубна, вул. Центральна, вул. Підлісна;

- с. Заставки: вул . Центральна, вул. Троїцька.