В селі Грицики відзначили храмове свято Успіння Пресвятої Богородиці

Дата: 28.08.2021 15:41

28 серпня, у селі Грицики відбулася літургія з нагоди престольного свята храму Успіння Пресвятої Богородиці, у молитві взяли участь священники Красилівської громади, жителі села та запрошені гості.

Після освячення храму, секретар міської ради Ірина Морозович від імені міського голови та депутатів міської ради привітала усіх жителів села із престольним святом, Днем села та вручила грамоту виконавчого комітету Красилівської міської ради за сумлінну працю, активну участь в благоустрої села та з нагоди храмового свята «Успіння Святої Богородиці» Пилип’юк Євгенії – працівниці з благоустрою.

На завершення дійства усі присутні спільно помолились, заносячи свої молитви до Всевишнього та Пресвятої Богородиці за мир та спокій в нашій Україні.