Привітали працівників культури та майстрів народного мистецтва

Дата: 09.11.2021 12:06

Щорічно, 9 листопада, в Україні відзначається Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва. Символічно, що ця дата припадає спільно з відзначенням  Дня української писемності і мови, адже  культура та мова – це те, що будує основу кожної держави.

З вітальними словами до присутніх звернулась Ніла Островська:
«Від усієї Красилівської громади дякую вам за те, що коли всі відпочивають і святкують, ви працюєте та щедро ділитесь тими талантами, якими наділив вас Бог!  Хай Господь посилає многая літа, міцне здоров’я, натхнення в творчості аби й далі дарувати насолоду всім нашим жителям на усіх святкових заходах!»
З нагоди відзначення професійного свята, за сумлінну і творчу працю, високий професіоналізм, ініціативність, просвітницьку діяльність, популяризацію культурних надбань народу та духовних цінностей, міський голова вручила  Грамоти виконавчого комітету Красилівської міської ради:
Лісневській Галині - викладачці теоретичного відділу Школи мистецтв;
    Лесі Маначин - директору Яворовецького сільського Будинку культури;
    Людмилі Жир - завідувачій костюмерної Центру культури і дозвілля «Перлина;
    Галині Томчук – керівнику гуртка декоративно-прикладного мистецтва «Сувенір»   Кульчинківського  сільського клубу;
   Ларисі Андрощук - бібліотекарю Заставківської сільської публічно-шкільної бібліотеки.

Також для представників галузі культури звучали слова-привітання від секретаря міської ради Ірини Морозович та начальника відділу культури Інни Грицюк, які подякували працівникам культури та майстрам народного мистецтва за невтомну й віддану працю, побажали їм життєвих гараздів й успіхів у роботі, а також вручили кращим представникам цієї професії Грамоти відділу культури.