Привітали ювілярку!

Дата: 09.12.2021 13:02

90 років – це чудовий ювілей, який додає не лише сивину на волосся, але й тішить спогадами та життєвою мудрістю.

Сьогодні свій поважний 90-річний ювілей зустрічає ветеран праці, жителька с. Слобідка-Красилівська – Генефа Григорівна Цибун.

Життєвий шлях ювілярки був не з легких. Все своє трудове життя вона працювала в колгоспі, в ланці. Більше 3 га буряка обробляла сама, передовик, за що неодноразово була нагороджена грамотами, отримувала подяки. Її жіночі руки ніколи не знали втоми: сіяли, жали, пекли смачний хліб, в’язали, вибивали з ниток коври.

Генефа Григорівна дала дорогу в життя трьом дітям, має онуків, правнуків та праправнуків.
Навіть сьогодні, у день свого 90-річчя, жінка залишається усміхненою, веселою, енергійною, життєрадісною та щирою людиною.

Життя — це найвища цінність, найкращий подарунок долі. Саме тому ми маємо цінувати кожну секунду, завжди вірити в краще та не забувати про людей, які прожили такий поважний вік.

Тож вітаємо нашу поважну жительку громади і складаємо щирі слова вдячності за самовіддану, багаторічну працю, життєву мудрість, чималий досвід та пережиті бурхливі події.

Красилівська громада гордиться, що має таку поважну ювілярку!