Відбулося засідання Координаційної ради з питань сім’ї та відбулося засідання опікунської ради

Дата: 20.05.2022 15:51

Під головуванням міського голови,сьогодні, 20 травня, відбулося засідання Координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству та протидії торгівлі людьми при виконавчому комітеті Красилівської міської ради.

«Нашим завданням є гарантування безпеки особам, які постраждали від домашнього насильства та надання їм соціально-психологічної допомоги», - відмітила Ніла ОСТРОВСЬКА

Під час засідання обговорено питання злагодженої роботи мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам та суб’єктів, що здійснюють заходи, які постраждали від домашнього насильства.

Також сьогодні під головуванням міського голови, відбулося засідання опікунської ради, де розглядались питання щодо надання соціальних послуг особам похилого віку, особам з інвалідністю, внутрішньо переміщеним особам, які опинилися в складних життєвих обставинах, комунальною установою «Красилівський центр надання соціальних послуг».

«Одним із основних завдань міської ради – є надання соціальних послуг жителям громади, які найбільше цього потребують», - наголосила Ніла ОСТРОВСЬКА.