Вічна слава Герою!

Дата: 23.03.2023 16:40

Сьогодні Красилівська громада прощалась з Героєм— нашим земляком, мужнім воїном, 36-річним стрільцем-снайпером, який віддав життя за Україну— Миколою КІЗЮНОМ.

Містяни та гості громади, віддаючи шану, зустріли Захисника на колінах «живим коридором» з квітами та державною символікою, схиливши голови перед Воїном-земляком.

Чин похорону відбувся у Свято-Троїцькому храмі Православної церкви України.

Прощання з Героєм пройшло на площі Незалежності біля пам’ятного знаку Героям України:

«Дорога громадо, ми знову у жалобі…
Микола КІЗЮН, 1986 року народження, солдат, загинув 19 березня поблизу Авдіївки.
Захищати Україну від окупантів було свідомим вибором Миколи. Він із перших днів війни вирішив змінити цивільне життя і стати військовим і, не маючи військового досвіду, але маючи велику віру в Перемогу, добровольцем пішов захищати рідну землю від окупантів.
Більше року  Микола перебував у найгарячіших точках передової, мужньо боронив українську землю, безстрашно гнав московитів і робив все, щоб нога окупанта не ступила сюди.
Він віддав своє молоде життя за своїх рідних та близьких, за майбутнє своїх дітей, за друзів та побратимів, за волю України.
Прошу хвилиною мовчання вшанувати пам'ять великого Воїна Миколи КІЗЮНА та всіх Героїв, які душу і тіло поклали за нашу свободу.
Ім’я Миколи КІЗЮНА навіки в нашій пам’яті та нашій історії.
Рідним зараз найважче, нехай Господь надасть сил пережити це горе. Мої співчуття батькам та усім найріднішим  Героя.
Кожна така втрата – це вже давно особиста історія кожного з нас, на жаль, така ціна свободи і волі України.
Наш страх перед ворогом вже давно перетворився на лють, яка з кожною такою втратою тільки зростає. І кожен з нас робить і буде робити все можливе для наших безстрашних воїнів, щоб разом наблизити нашу Перемогу!
Вічна пам'ять Герою! Вічне пекло тим, хто вбиває наших захисників!
Герої не вмирають!
Слава Україні!»—Ніла Островська

Громада міста, рідні й близькі, друзі й побратими провели в останню путь захисника.

Поховано Миколу на міському кладовищі.

В нього залишились батьки, брат, сестра, двоє діток та велика родина.

Всі витрати, пов'язані з похованням Героя, профінансовано з бюджету громади.

До останнього подиху наші воїни виборюють свободу, але ціна за цю свободу – надто висока. Пам’ятайте про це та цінуйте.

Світла пам'ять тобі, Воїне!
Герої не вмирають!