Мистецтво заради Перемоги!

Дата: 05.05.2023 15:59

«Сьогодні я вкотре пишаюсь викладачами та учнями Школи мистецтв, які об’єдналися задля підтримки наших воїнів та наближення нашої Великої Перемоги!»–Ніла Островська

📌28 квітня та 4 травня відбулися благодійні звітні концерти учнів та викладачів Школи мистецтв під назвою «Світ у дитячих долонях», адже діти–наше майбутнє, майбутнє нашої нації.

💙💛Обидва концерти присвячені нашим Збройним Силам та Силам Оборони, завдяки яким наші діти мають можливість усміхатись, мріяти та творити у спокої та безпеці.

👉Окрім цього, творчі звіти–це підсумок титанічної роботи викладацького та учнівського колективів за навчальний рік, що пройшов цьогоріч у складних умовах воєнного стану.

✅️І відділення концерту (28 квітня) поєднало малі форми колективного музичення та солістів фортепіанного,  вокально-хорового та оркестрового відділу.

💙Приємно, що у концерті взяли участь учні, батьки яких зараз боронять нашу країну.💛

✅️ІІ відділення, що відбулося 4 травня в Центрі культури «Перлина», зібрав повний зал поціновувачів мистецтва, адже у цьому концертному заході взяли участь усі відділення Школи: музичне, хореографічне та образотворчого мистецтва.

🎶Розпочався та завершився концерт могутнім звучанням зведеного оркестру учнів Школи мистецтв та духового оркестру Центру культури «Перлина».

💃Цікавими та по-дитячому безпосередніми були танцювальні номери хореографічного відділення.

👍Гідно представлені і усі зразкові колективи Школи, солісти та ансамблі вокально-хорового, оркестрового відділів.

🎨У фойє, поряд зі скриньками для благодійних внесків, була розташована виставка художніх робіт учнів та викладачів Образотворчого відділення.

💰Підсумком творчих звітів стали благодійно зібрані кошти у сумі 7 550 грн.,  які буде використано для потреб наших захисників.

Разом–до Перемоги!🇺🇦