Напередодні Великодніх свят, сім’ї Героїв громади отримали Паску та солодощі до Великодніх свят

Дата: 03.05.2024 14:37

«Доземно вклоняюсь родинам наших Героїв, якими ми будемо пишатися допоки будемо жити! Пам’ять про їх подвиг навіки у наших серцях! Це невгамовний біль кожного з нас, це біль України…», - Ніла Островська.

Традиційно, напередодні Великодніх свят, сім’ї Героїв громади, які загинули під час виконання військового обов’язку на території Афганістану, в зоні АТО/ООС на сході України, та в російсько-українській війні, отримали Паску та солодощі до Великодніх свят.

Дякуємо СТ «Домашній хліб Поділля» за надану святкову випічку.

Найголовніше, що ми можемо зробити для родин загиблих Героїв – це пам’ять про подвиг наших безстрашних Воїнів та підтримка їх родин.

Слава Україні
Героям Слава!