Центральний регіональний центр Кооринаційного штабу з питань поводження з військовополоненими надає повний супровід військовим, родинам полонених, зниклих безвісти та загиблих Оборонців!

Дата: 31.05.2024 11:28

Для ефективної взаємодії з рідними захисників та їх супроводу на місцях, створено Центральний регіональний центр Кооринаційного штабу з питань поводження з військовополоненими (далі – ЦРЦ КШ), що знаходиться у м. Вінниці. ЦРЦ КШ надає консультації щодо юридичних та процедурних питань, пов’язаних з перебуванням воїна у полоні або у випадку зникнення безвісті чи загибелі; держаних соціальних зобов’язань, гарантованих у випадку потрапляння в полон чи зникнення безвісті.

додаток