ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ПРОХОДЖЕННЯ ПЕРЕВІРКИ

Дата: 05.06.2024 13:15

Відповідно до Закону України „Про очищення влади”, Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України „Про очищення влади”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року               № 563, зі змінами,  05.06.2024 року в Красилівській міській раді Хмельницької області розпочато проведення перевірки щодо ВІСТЯК Лариси Володимирівни, головного спеціаліста Служби у справах дітей міської ради.

Заява                                                                                                 Декларація