Розпочато роботу над Статутом громади
Сьогодні, 2 червня, відбулося перше засідання робочої групи з розробки проєкту Статуту Красилівської міської територіальної громади.

Перед початком роботи до членів робочої групи звернулася міський голова Ніла ОСТРОВСЬКА:
«Це старт важливої та відповідальної роботи. Сьогодні ми робимо перший крок у цьому процесі – знайомимося з його особливостями та визначаємо, як будемо рухатися далі. Бо наша мета – створити якісний, зрозумілий і дієвий Статут, який слугуватиме громаді багато-багато років і буде зручним у користуванні для кожного жителя».
➡️ Нагадаємо, що 14 травня 2026 року Красилівською міською радою було ухвалено рішення про створення робочої групи з розробки Статуту Красилівської міської територіальної громади та затверджено її персональний склад у кількості 38 осіб.
До складу робочої групи увійшли голови постійних комісій міської ради, керівники найбільших бюджетоутворюючих підприємств, голови громадських організацій, заступники міського голови та керівники структурних підрозділів міської ради.
✅ Сьогодні під час засідання учасники робочої групи одноголосно погодили проєкт структури майбутнього Статуту громади.
Попереду на нас чекає системна та змістовна робота над кожним розділом документа, який стане надійною основою для розвитку громади в майбутньому.