Вогники незламних сердець
📌 Сьогодні у Сквері Надії відбулася вже дванадцята мирна акція-нагадування на підтримку військовополонених та зниклих безвісти Захисників України.
Щомісяця тут збираються родини наших Героїв, небайдужі жителі громади та всі, хто не дозволяє суспільству забути про тих, хто досі не повернувся додому. Цього дня громада знову об'єдналася навколо спільного посилу: «Чекаємо. Пам'ятаємо. Боремося».
Акція відбулася за підтримки міського голови Ніли ОСТРОВСЬКОЇ, яка разом з працівниками апарату міської ради долучилася до заходу.
🕯 Розпочалася акція із запалення вогників. Невеликі свічки стали символом того, що навіть через місяці й роки очікування родини не втрачають віри та продовжують боротися за повернення своїх близьких – вогник у їхніх серцях не згасне ніколи.
Під час заходу працював відкритий мікрофон, де рідні мали змогу висловити свої думки, поділитися переживаннями та сподіваннями на те, що наступний обмін полоненими стане щасливим для їх родин.
Новий банер зі світлинами у Сквері Надії став болючим нагадуванням про ціну війни та горе, яке торкається все більшої кількості родин громади. Ми щиро сподіваємося, що він буде останнім.
Під час акції також трив збір коштів на потреби Збройних сил України. Адже підтримка наших Воїнів і боротьба за повернення полонених та зниклих безвісти є спільною справою всієї громади.
І поки горить вогник надії – живе віра у повернення кожного!