Спорт

На розвиток спорту та підтримку молодіжної політики, утримання Дитячо-юнацької спортивної школи Красилівської міської ради,  проведення спортивно-масових заходів із бюджету громади спрямовано 3,564 тис. гривень.

ПРОВЕЛИ

⇒  65 спортивно-масових заходів різного рівня з дотриманням вимог законодавства щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19. Традиційно проведено:

• міський етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»);

• спортивні змагання з нагоди Дня Державного Прапора України та Дня незалежності України;

• Всеукраїнські змагання з настільного тенісу «Юність Поділля»;

• відкритий рейтинговий турнір з настільного тенісу «KRASYLIV TOP-16».

⇒ Цьогоріч вперше за підтримки і сприяння міської ради у Красилівській міській територіальній громаді проведено:

• Всеукраїнський фізкультурно-оздоровчий захід «Рух – це здорово!», який проходив одночасно в усіх регіонах України;

• відкритий чемпіонат міста Красилів з грепплінгу серед дітей, юнаків та дівчат 2004-2005, 2006-2007, 2008-2009,2010-2011,2012-2013,2014-2015 років народження з нагоди відзначення в громаді Дня Державного Прапора України та 30-ї річниці незалежності України;

• Всеукраїнський спортивно-масовий захід «Рухова активність здоровий спосіб життя – здорова нація».

ФІНАНСУВАННЯ

⇒  Надано фінансову підтримку з бюджету громади:

• Громадській організації «Футбольний клуб «Случ-Красилів» – 450,0 тис. гривень;

• Громадській організації «Футбольний клуб «Западинці» – 50,0 тис. гривень;

• Громадській організації «Спортивний клуб «Грепплінг Красилів»- 4,0 тис. гривень.

СПОРТИВНО-РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР

⇒ 13 листопада цього року в нашій громаді відбулась історична подія — відкриття спортивно-реабілітаційного центру з двома басейнами.

В центрі збудовано великий басейн розміром 25х8 м та глибиною 2,2 м з 3-ма доріжками, призначений для спортивних занять. Також тут облаштований і малий басейн розміром 12х8 м та глибиною 1,1 м. У ньому навчають плаванню, а також проводять реабілітацію дітей з інвалідністю. Аби і тренеру, і дитині було зручно та комфортно, басейн обладнали спеціальним підйомником.

⇒ Окрім плавання, у приміщенні облаштовано залу для групових занять із дзюдо та фітнесу. Для відвідувачів також перебачено чотири роздягальні, душові. Є тут і тренерські кімнати. Також будівельники подбали про доступність приміщень для маломобільних груп населення, у тому числі облаштували спеціальні санвузли.

⇒ На другому поверсі розташовано дві роздягальні, конференц-зал, кабінети психолога, реабілітолога, масажиста, зал для групових занять, спортивний зал та два реабілітаційних зали із відповідним обладнанням.

Загальна кошторисна вартість проєкту склала 52 млн. гривень, з яких 30,1 млн грн виділено було з державного фонду регіонального розвитку, 10,4 млн грн профінансовано за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію інфраструктурних проєктів та розвиток об’єктів соціально-культурної сфери та 11,5 млн грн виділили з місцевого бюджету.

⇒ З 16 листопада наш спортивно-реабілітаційний центр запрацював на повну потужність, і надзвичайно приємно, що його послугами вже скористались сотні жителів нашої громади.

За дорученням  міського голови відділом  освіти розроблена Програма з навчання плаванню в загальноосвітніх навчальних закладах громади на 2021 - 2025 роки, і 3 грудня 2021 року депутати її підтримали.