Спорт

На розвиток спорту та підтримку молодіжної політики, утримання Дитячо-юнацької спортивної школи Красилівської міської ради,  проведення спортивно-масових заходів із бюджету громади спрямовано 3 564, 2 тис. гривень.

ПРОВЕЛИ

⇒  32 спортивно-масових заходи різного рівня з дотриманням вимог воєнного стану.

Традиційно:

⇒ турніри з тенісу настільного, волейболу, шахів за Кубок міського голови та міські змагання з футболу і гандболу.

⇒  Олімпійський урок за участю представника Національного олімпійського комітету України.

⇒ До Міжнародного дня молоді шаховий турнір «Молодь за мир», який об’єднав різні покоління красилівчан.

⇒ Вперше змагання з тенісу настільного «Мама, тато, я – тенісна сім’я».

⇒ Вперше юна красилівчанка, Корольчук Владислава здобула бронзову нагороду Чемпіонату світу з швидких шахів в категорії до 12 років серед дівчат, який проходив на острові Родос в Греції.

ФІНАНСУВАННЯ

⇒  Надано фінансову підтримку Громадській організації «Футбольний клуб «Случ-Красилів» – 170,7 тис. гривень.

СПОРТИВНО-РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР

Утримання установи - 3 909,2 тис. грн.

Надходження:

- плата за відвідування закладу - 1 164, 0 тис. грн.;

-плата за оренду приміщень - 128,1 тис грн.

⇒ За рік роботи Спортивно-реабілітаційний центр відвідали понад 5000 маленьких та дорослих жителів та гостей нашої громади.

Заклад відвідує 15 дітей пільгових категорій.

В центрі працюють:

2 тренери з плавання

3 масажиста

1 реабілітолог

1 тренер з фітнесу

2 медичних сестри

2 адміністратори

2 технічних працівники.

В малому та великому басейнах проводяться заняття з плавання для дітей різних вікових категорій:

-від 0 до 3 років (малий басейн) – 36 дітей;

-від 3 до 5 років (малий басейн) – 52 дитини;

-від 5 до 17 років (великий басейн) – 96 дітей;

-спортивна група від 5 до 17 років (великий басейн) – 42 дитини.

⇒ Функціонує група для дорослих, де можна вдосконалити свої навички з плавання, пройти реабілітацію;

⇒ Проходять сімейні заняття з плавання, де займається одночасно до 10 сімей з дітьми.

⇒ Проходять заняття з аквааеробіки, де займається одночасно близько 10 відвідувачів два рази в тиждень.

Окрім плавання попитом користуються  тренажерні зали, гідрованна та масаж.

Функціонує секція з дзюдо та школа програмування для дітей "Logika".

⇒ З початку повномасштабного вторгнення рф на територію нашої країни, багато військових потребує проходження реабілітації - з цією метою підписано договір із Староконстянтинівським військовим госпіталем згідно якого військові можуть проходити безкоштовно реабілітацію в Спортивно-реабілітаційному центрі. Цією можливістю щотижня користуються від 16 до 20 військових.

Також підписано договір про співпрацю із Кам’янець-Подільським національним університетом імені Івана Огієнка — на базі закладу науково-педагогічні працівники, здобувачі та випускники кафедри фізичної реабілітації та медико-біологічних основ фізичного виховання проводять заходи з фізичної та психологічної реабілітації для військових, які перебувають на лікуванні в Староконстянтинівському військовому госпіталі.

Змагання:

- з нагоди Дня фізичної культури та спорту та 578-ї річниці з дня першої писемної згадки про наше місто Красилів вперше пройшов Відкритий Кубок з плавання для дітей віком від 6 до 14 років. В запливі взяли участь плавці-аматори, вихованці Спортивно-реабілітаційного центру, груп здоров’я та фітнес-центрів, зокрема, 42 учасники;

- з нагоди Міжнародного дня захисту дітей пройшов Відкритий чемпіонат Красилівської громади з плавання участь в якому взяли близько 50 дітей віком від 5 років, серед яких і діти з числа внутрішньо переміщених;

- вдруге пройшла новорічна естафета з плавання для дорослих та дітей, в якій взяли участь 42 учасники.

ПРИДБАНО

• рідина для санітарної очистки басейну – 107,6 тис. грн.;

• сигналізацію – 163,6 тис. грн.

ПУНКТ НЕЗЛАМНОСТІ

На базі Спортивно-реабілітаційного центру створено  "Пункт незламності"