Допомога ЗСУ

З перших днів повномасштабного вторгнення Красилівська міська рада на чолі з міським головою Нілою Островською спільно з усіма депутатами міської ради та членами виконавчого комітету визначили основним пріоритетом — направлення коштів для підтримки ЗСУ.

З бюджету громади на вказані цілі спрямовано - 2 699,8 тис.грн.

Придбано та передано до військових частин, де дислокуються наші

військові-земляки:

• Квадрокоптери (6 шт.) – 948,9 тис.  грн.  для в/ч А4221, Хмельницького обласного ТЦК та соціальної підтримки, А 4640, А0536, А 4599, А 2161;

• Тепловізори (5 шт.) – 258,6 тис. грн.  для в/ч А2573, А 3028, А 7013;

• Генератори (3шт.) – 142,2 тис. грн.  для в/ч А7013, А 2871, А 1635;

Фото без опису Фото без опису Фото без опису

• Костюм камуфльований військовий (200 шт) та кепки військові (100 шт.) – 133,0 тис. грн.  для  Добровольчого формування Красилівської МТГ №1;

Фото без опису Фото без опису

• Завдяки спільними зусиллям жителів нашої громади (перерахування одноденного заробітку працівниками бюджетних установ, комунальних підприємств громади та благодійним внескам жителів) придбано 64 бронежилети, із яких передані для наших захисників

• Печі на твердому паливі  (22 шт.)   127,6 тис. грн.   для в/ч А2871, А7182, Хмельницького обласного ТЦК та соціальної підтримки;

• Автошини (22 шт.)  118,4 тис. грн.  для в/ч А7182, А 1788;

Фото без опису Фото без опису

• Будівельні матеріали та інструмети для будівництва фортифікаційних споруд (молотки, сокири, паяльні лампи, арматура та труба профільна, лопата з черенком,ломи будівельні, колуни, скоби будівельні) - 105,5 тис. грн.  для 4 відділу Хмельницького РТЦК та СП, в/ч А 7182, А 4346, А 7034 прикордонної комендатури швидкого реагування 7 прикордонного Карпатського загону Державної прикордонної служби;

• Автозапчастини – 63,8 тис. грн.   для в/ч А7182, А 0536;

Фото без опису Фото без опису

• Паливно-мастильні матеріали (1200 л) – 40,4 тис. грн.  для  Добровольчого формування Красилівської МТГ №1;

• Бензопили (5 шт.) та моторне масло – 17,7 тис. грн.   для в/ч А7182, А 4346, А 1536;

• Ноутбук  вартістю 15,0 тис. грн.   для в/ч А1788;

• Планшет – 7,7 тис. грн.  для в/ч А7013;

• Дизпаливо (200 л) – 7,2 тис. грн. для 4 відділу Хмельницького РТЦК та СП;

• Комплект газовий (балон 8л)  2 шт – 4,0 тис. грн. для в/ч А1788.

⇒ Спільно із Благодійною організацією ,,Благодійний фонд ,,БОРІМОСЯ! ПОБОРЕМО!’’, придбано 8 квадрокоптерів DJI Mavic 3Fly More Combo вартістю 933,6 тис. грн, які передано для військового комісаріату та направлені ними саме туди, де вони найбільше потрібні.

Фото без опису Фото без опису

385,3 тис. грн. спрямовано на придбання 3 автомобілів, які передані:

• військовому Дмитру Жиру;

•медику-санітару Роману Сологубу;

• військовій частині А 3199.

62,8 тис. грн. направлено на співфінансування автомобіля для воїна Кухарука Серія Миколайовича, який проходить службу в 36 бригаді морської піхоти ЗСУ.

5,0 тис. грн. направлено для Пічуніна Ігора Ігоровича для придбання автомобіля для потреб 128 окремої гірсько-штурмової бригади.

2,6 тис. грн. - на доставку для прохання військового автомобіля із-за кордону

⇒ Капітально відремонтовано автомобіль Nissan Navaro, для нашого воїна Віктора Байдича, який проходить службу в 128 ОГШБ.
 На придбання запасних частин, що необхідні для ремонту направлено 42,5 тис. грн.

Фото без опису Фото без опису

79,9 тис. грн. – направлено для придбання автомобіля  Voksvagen Transporter T4 (із врахуванням вартості пального на доставку, фарби та технічного обслуговування)для нашого воїна-земляка Олега Поляка, що проходить службу в 128-ій окремій гірсько-штурмовій бригаді.

Фото без опису Фото без опису

⇒ Також ми передали для потреб військових швидку та мікроавтобус Ford Transit.

Придбано автомобіль Mitsubishi L 200, 2006 року випуску за 238,3 тис. грн. для нашого захисника - красилівчанина В’ячеслава Куліковського, який з перших днів повномасштабного вторгнення країни агресора воює з окупантами у складі в/ч А 0501.

⇒ Також придбано додатковий комплект зимової гуми на автомобіль за 23,1 тис. грн.

Фото без опису Фото без опису

На придбання запасних частин для капітального ремонту автомобіля Nissan X-Trail для нашого захисника - земляка Костянтина Присяжнюка, який відстоює нашу Незалежність ще з 2014 року на Східному напрямку, а зараз продовжує боротьбу з окупантами на Південному, направлено 27,0 тис. грн.

Фото без опису Фото без опису

⇒ Для потреб захисників передано продукти харчування, засоби гігієни, медичні засоби, різне приладдя, тощо.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису

У такий важкий для кожного з нас час, ми об’єднались та спільно робимо усе можливе для наближення перемоги, підтримки наших військових та українців, які постраждали внаслідок російської агресії.

Допоки наші хлопці боронять Україну, ми не повинні здаватися тут, в тилу!

Не дамо панувати на Україні!

Переможемо!