Цивільний захист

У зв’язку з повномасштабним вторгненням росії на територію України основна увага була приділена захисту та своєчасному оповіщенню населення про загрозу виникнення надзвичайних ситуацій в тому числі військового характеру.

ВСТАНОВЛЕНО

⇒ 3 сирени (2 сирени автоматичного запуску і 1 сирена ручного запуску) на суму

29,7 тис. грн.

⇒ 15 переносних акустичних систем в сільській місцевості на суму 148,8 тис. грн.

ЗАКУПЛЕНО

⇒ 2,5 тис. літрівпн паливно-мастильних матеріалів (135,5 тис. грн.);

⇒ 2 дизельних генератори по 7,5 кВт (122,4 тис. грн.).

⇒ 4 печі на твердому паливі (буржуйки) (31,7 тис. грн.).

⇒ Приведено в готовність захисні споруди цивільного захисту для укриття населення, та облаштуванню захисних споруд в закладах освіти, дошкільної та в закладах культури на що з місцевого бюджету було використано

592,8 тис. грн.

ПУНКТИ НЕЗЛАМНОСТІ

⇒ На території громади розгорнуто 5 Пунктів незламності, де мешканці та гості міста, в разі відсутності електропостачання, могли б підзарядити мобільні телефони, мати доступ до інтернет зв’язку, мобільного зв’язку, а також зігрітися у випадку відсутності тепла в їхніх домівках.

⇒ Пункти незламності забезпечено потужними генераторами, проведено інтернет зв’язок, закуплено електрочайники, подовжувачі, булер’яни (буржуйки), забезпечено паливно-мастильними матеріалами для заправки генераторів на що виділено та освоєно 522,7 тис. грн.