Красилівська міська територіальна громада

Красилівська міська рада Хмельницької області

Освіта

У 18 закладах загальної середньої освіти навчається 3303 школярі.

У 13 закладах дошкільної освіти та 5 структурних дошкільних підрозділах -  виховується 811 дітей.

У 2 закладах позашкільної освіти розвивають свої здібності та таланти 1164 вихованців.

Саме тому, 58,2 % бюджету громади спрямовано на фінансування освітньої галузі.

 

У 2023 році – це 183 623,6 тис. грн., із яких:

76 921,0 тис. грн. – кошти державного бюджету,

10 6702,6 тис. грн. – кошти бюджету громади.

(в тому числі 115 801,5 тис. грн. – заробітна плата педагогічних та непедагогічних працівників).

 

РЕМОНТИ

Фото без опису

⇒ Проведено капітальний ремонт захисної споруди цивільного захисту- протирадіаційного укриття Красилівського ліцею Красилівської міської ради на суму 11869,9 тис. грн., з яких: 5703,8 тис. грн. – кошти місцевого бюджету, 6166,8 тис. грн.– кошти державного бюджету.

Фото без опису Фото без опису
Фото без опису Фото без опису
Фото без опису Фото без опису
Фото без опису Фото без опису
Фото без опису Фото без опису

⇒ Проведено ремонтні роботи у санвузлах Красилівської гімназії №1, Красилівської гімназії №3, Красилівського ліцею  (855,2 тис. грн.).

Фото без опису Фото без опису

 

⇒ Проведено ремонт спортивного залу Красилівської гімназії №4 ім. Петра КІЗЮНА (відремонтовано стелю, стіни, систему опалення, облаштовано підлогу сучасним покриттям та придбано спортивне обладнання) на що з бюджету громади спрямовано 613,6 тис. грн.

Фото без опису

⇒ Проведено реконструкцію частини приміщення Кульчинівської гімназії для розміщення дошкільного структурного підрозділу «Сонечко» (облаштовано ігрову, навчальну кімнати, кімнату для сну із сучасними дитячими меблями, спортивним обладнанням та іграшками, м’яким інвентарем, кімнату гігієни та їдальню) на що з бюджету громади спрямовано 430,6 тис.грн..

Фото без опису Фото без опису

⇒ Підготовлено до початку нового навчального року 24 укриття у закладах дошкільної та загальної середньої освіти (проведено поточний ремонт, замінено освітлення, облаштовано санвузли, встановлено вентиляцію) на що з бюджету громади спрямовано 381,8 тис. грн.

Фото без опису Фото без опису

⇒ У Красилівській гімназії №3 відремонтовано шкільну бібліотеку та актову залу, у Красилівській гімназії № 2 – шкільну бібліотеку за рахунок коштів бюджету громади в сумі 224,4 тис. грн.

Фото без опису Фото без опису

⇒ Проведено поточний ремонт центрального входу та частини фасаду Волицької гімназії імені Миколи БОЙКА (56,8 тис.грн.).

Фото без опису

 

⇒ Проведено ремонт харчоблоку Чернелівської гімназії ім. О.Й. МИХАЙЛЮКА (відремонтовано внутрішню каналізаційну та водопровідну мережу з встановленням нових мийних ван) (47,3 тис.грн.).

Фото без опису Фото без опису

⇒ Відремонтовано спортивний зал Чепелівської гімназії імені Петра ШЕМЧУКА (придбано необхідні матеріали на суму 8,9 тис.грн.).

Фото без опису

ВСТАНОВЛЕНО

Фото без опису

⇒ Кнопки безпеки в закладах дошкільної освіти «Малятко» с. Кульчинки та «Калинка» с. Яворівці,  Волицькій, Лагодинецькій, Печеській гімназіях  (46,9 тис.грн.).

Фото без опису

ПРИДБАНО

Фото без опису

⇒ 2 шкільних автобуси на умовах співфінансування - 45,7% з місцевого бюджету (2742, 0 тис. грн.) та 54,3% з державного бюджету (3258,0 тис. грн.)

Фото без опису

⇒ Для учнів 5-6 класів Нової Української школи Засоби навчання на умовах співфінансування на суму 335,3 тис. грн.

 

- 301,8 тис. грн. – кошти державного бюджету;

- 33,5 тис. грн. – кошти бюджету громади.

⇒ Сучасні ігрові та спортивні споруди для закладів дошкільної освіти №1 «Веселка», №4 «Сонечко», №6 «Ромашка», №10 «Золота рибка» м. Красилів, «Малятко» с. Кульчинки, «Веселка» с. Заставки (340,8 тис. грн.);

Фото без опису Фото без опису

⇒ У заклади дошкільної освіти громади гімнастичні набори, розвивальні осередки, обладнання для спортивних куточків та дитячі іграшки (102,1 тис. грн.);

Фото без опису Фото без опису

⇒ Телевізійну, комп’ютерну техніку та устаткування (82,1 тис. грн.)

- для ЗДО «Веселка» с. Заставки, «Сонечко» с. Печеське - принтери;

- для ЗДО «Сонечко» с. Митинці, «Пролісок» с. Чернелівка - ноутбуки;

- для структурних підрозділів дошкільної освіти Волицької гімназії імені Миколи БОЙКА, Западинської та Слобідко-Красилівської гімназій - телевізори; 

- завершено підключення дитячих садків до мережі Інтернет;

Фото без опису Фото без опису

Обладнання для харчоблоку  Красилівської гімназії №2 за кошти Міжнародного надзвичайного фонду допомоги дітям при Організації Об’єднаних Націй (ЮНІСЕФ)  на суму 73, 1 тис. грн.

Фото без опису

⇒ Для вихованців відділень гандболу, волейболу та футболу дитячо-юнацької спортивної форми імені Героя України Вадими ЗЕЛЕНЮКА - комплекти спортивної форми та м’ячі (71,1 тис. грн.).

Фото без опису

Фото без опису

⇒ Технологічне устаткування та посуд для харчоблоків, пральні машини (70,7 тис грн.):

- для ЗДО №10 «Золота рибка», с. Лагодинці «Веселка» - технологічне устаткування та посуд для харчоблоків;

- для ЗДО № 4 «Сонечко»та №10 «Золота рибка» м. Красилів, с. «Струмочок» Дружне, дошкільного підрозділу Западинської гімназії - пральні машини.

Фото без опису Фото без опису

⇒ Для їдальні Чепелівської гімназії ім. Петра ШЕМЧУКА - 12 обідніх столів та 24 лави (39,00 тис. грн.).

Фото без опису

⇒ Для ЗДО «Калинка» с. Яворівці встановлено огорожу (11,9 тис. грн.), змонтовано натяжну стелю в груповій кімнаті (8,1 тис. грн.), встановлено твердопаливний котел (27,0 тис. грн.).

Фото без опису Фото без опису

будівельні матеріали для ремонту теплиці з метою реалізації  проєкту «Моє майбутнє в агро» (19,4 тис. грн.).

Для Красилівської гімназії №4 імені Петра КІЗЮНА - витяжку у шкільний харчоблок (19,2 тис. грн.).

Фото без опису

 Для шкільної ідальні Красилівської гімназії №1 - посуд ( 9,2 тис. грн.)

 

ПАРТНЕРСТВО

Фото без опису

⇒ Завдяки співпраці з Міжнародним  благодійним фондом «Руки друзів» - для Красилівського ліцею та Красилівської гімназії №1 придбано 24 сучасних ноутбуки.

Фото без опису

⇒ Завдяки співпраці з фондом «Terre des hommes» придбано будівельні матеріали (176,8 тис. грн) та силами працівників ДЮСШ ім. Героя України Вадима Зеленюка Красилівської міської ради відремонтовано 2 приміщення для харчування спортсменів.

⇒ У рамках угод про соціальне партнерство 

Для Чернелівської гімназії  ім. О.Й. МИХАЙЛЮКА придбано за кошти:

- ТОВ «Житниця Поділля» та ТОВ «Енселко АГРО» - двоє метолопластикових дверей та вікно видачі їжі для харчоблоку, 12 металопластикових вікон;

- ТОВ «Агропром-Поділля», ФГ «Сорокодуби» - матеріали для облицювання стін в харчоблоці;

- ФГ «Дари Поділля», ФОП Іванни ЗАЄЦЬ та Сергія ЛИБИ - 4 розробкові столи.

Фото без опису Фото без опису

Для Кульчинівської гімназії придбано за кошти:

- ФОП Лариса КОРЧИНСЬКА, Тетяна МЕЛЬНИК, Юрій ФАЙДЕВИЧ, Олександр ЛІЩУК, Максим КОРЧИНСЬКИЙ, Світлана ТЕСЛИК, Петро ОМЕЛЬЧУК, Надія ФАЙДЕВИЧ, Анатолій ФАЙДЕВИЧ, Олександр КОРЧИНСЬКИЙ, Михайло ГРАБАР, Наталія КОЗАК, Кирило КОЗАК, ФГ «Меркурій-Агро» - матеріали та проведено ремонт частини фундаменту та відмостки, відновлено прибудинкову територію з встановленням відпочинкових лав, облаштовано клумбу та висаджено понад 300 кущів троянд;

Фото без опису Фото без опису

- ТОВ «Агрокрай» - мякий інвентар (постільну білизну), пилосмог, водонагрівач для стуктурного підрозділу дошкільної освіти Кульчинівської гімназії. 

Фото без опису Фото без опису

 ТОВ «Агропром-2008» для закладу дошкільної освіти «Сонечко» с.Чепелівка облаштовано спортивне поле для міні-футболу та придбано ігрову споруду – дитячу гірку «Ластівка»;

Фото без опису

⇒ ТОВ «Житниця Поділля», ТОВ "АГРОІНВЕСТЗЕРНО" для їдальні Западинської гімназії придбано обладнання для шкільного харчоблоку (мийна ванна, розробкові столи та спеціальні стелажі для посуду та зберігання продуктів), посуд для приготування їжі, світильники, столи та лави;

Фото без опису Фото без опису

 

ХАРЧУВАННЯ

Фото без опису

934 дитини пільгових категорій забезпечені безкоштовним харчуванням у дитячих садках та школах громади, в тому числі: діти військовослужбовців та діти із числа внутрішньо переміщених осіб.

Фото без опису

Із бюджету громади на організацію харчування дітей дошкільного віку та учнів спрямовано 4332,9 тис. грн.

 

ВПЕРШЕ

Фото без опису

Відбувся випуск для 164 одинадцятикласників Красилівського ліцею, які упродовж двох років здобували знання у старшій профільній школі.

Фото без опису

⇒ Створено на базі Красилівського ліцею «Клас безпеки» для облаштування якого з бюджету громади  виділено (268,3 тис. грн.).

Фото без опису

Красилівська гімназія №1 здобула перемогу в межах програми UPSHIFT у Хмельницькій області що реалізується за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та Уряду Японії. В рамках проекту біля школи буде облаштовано вело-парковку (54,0 тис. грн.)

⇒ Красилівська гімназія №3 здобула перемогу в межах програми UPSHIFT у Хмельницькій області що реалізується за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та Уряду Японії. В рамках проекту в школі буде облаштовано приміщення для дозвілля підлітків (79,1 тис. грн.)

Фото без опису

⇒ У рамках реалізації проєкту БФ «Повір у себе», майстерні лідерства «ПІДЙОМ»:

- У Красилівській гімназії №1 відкрито хаб "Don't Stop" для людей похилого віку з метою подолання соціальної ізоляції (50,0 тис. грн.);

- У Чепелівській гімназій імені Петра ШЕМЧУКА – інтернет-клуб "Зв'язок поколінь" для людей похилого віку з метою вивчення можливостей інтернет мережі та зміцнення зв’язків з громадою за рахунок благодійних коштів – (50,0 тис. грн.).

Фото без опису

Фото без опису

Дитячі садки та шкільні бібліотеки громади отримали від «Благодійного фонду імені Іллі Грабара» 246 книг сучасних українських авторів, класиків української літератури на суму 50,0 тис. грн. .

Фото без опису

Керівники закладів освіти Красилівської міської ради разом написали Всеукраїнський радіодиктант національної єдності – 2023.

Фото без опису

Працівники закладів дошкільної освіти громади стали учасниками міського фестивалю педагогічних майстерок «KrasylivFest2023».

Фото без опису

ТРАДИЦІЙНО

Міським головою проведено урок історії для 10-класників Красилівського ліцею «Дякуємо Вам, Герої!», приурочений до Дня міста.

Фото без опису

У громаді  реалізовується  соціальний проєкт «Активні парки – локації здорової України».

Фото без опису

 Отримали перемогу у швейцарсько-українському проєкті DESIDE SUMMER CLUBS  « МИ ВДОМА - МИ В УКРАЇНІ!,» - організовано роботу літнього клубу для більше 400 дітей Красилівської МТГ та дітей з числа внутрішньо переміщених осіб. Отримано обладнання на суму 102,0 тис. грн.

Фото без опису Фото без опису

Придбано солодощі для випускників закладів дошкільної освіти та Красилівського ліцею на суму (28,8 тис. грн.).

Фото без опису Фото без опису

Придбано для учнів 1 класів з нагоди Дня знань 315 енциклопедій для допитливих «Зростаємо українцями» (37,5 тис. грн.).

Фото без опису

До дня святого Миколая придбано 4115 солодких подарунків для  вихованців дитячих садків та  школярів (378,9 тис. грн.).

Фото без опису Фото без опису

Проведено міський етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») – 4,6 тис.грн.

Фото без опису

ВІДЗНАКИ, ПРЕМІЇ, НАДБАВКИ

Фото без опису

За якісну та результативну участь у предметних олімпіадах, науково-дослідницькій діяльності 23-ом призерам ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад, ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН та їх науковим керівникам були вручені Подяки міської ради та грошові премії  (66,9 тис. грн.).

Фото без опису

   Вручено відзнаки «Гордість Красилівської громади» та грошові премії у сумі 28,0 тис. грн.  із бюджету громади 16 випускникам-медалістам.

Фото без опису

Фото без опису

Вручено грошові премії двом учням закладів загальної середньої освіти, які склали національний мультипредметний тест із максимальним результатом - 200 балів (20,00 тис. грн.).

Фото без опису Фото без опису

Забезпечено виплату надбавки за престижність праці педагогічним працівникам  громади, залежно від наповнюваності класів, на що з бюджету громади спрямовано 5 806,3 тис. грн.

Виплачено допомогу на оздоровлення непедагогічним працівникам галузі освіти в сумі 1191,9 тис. грн.

 

ОСВІТЯНСЬКА ДОПОМОГА ЗСУ

Фото без опису

⇒ Щедрий різдвяний донат для Збройних Сил України у сумі 177,0 тис. грн.

Проведено благодійні ярмарки у закладах освіти та зібрано 118,9 тис. грн. на придбання автомобіля для Ігора ОЛІЩУКА.

Фото без опису

⇒ Проведено благодійний патріотичний забіг на підтримку Збройних Сил України «Віримо! Зможемо! Переможемо!» (10,8 тис. грн.).

Фото без опису

Фото без опису

В Западинській, Печеській та Чепелівській гімназіях функціонують молодіжні волонтерські об'єднання, які заготовлюють травяні чаї, узвари та готують різноманітні смаколики для військових, виготовляють окопні свічки, обереги.

Фото без опису Фото без опису

Заклади освіти громади прийняли участь у акціях «Зігрій Солдата», «Скринька тепла для Захисника», «Донат на ЗСУ замість квітів».

Фото без опису

Працівники закладів освіти готують страви, консерви, печуть смаколики, сушать борщі та чаї, плетуть маскувальні сітки, в'яжуть шкарпетки, виготовляють окопні свічки, обереги, збирають кошти на підтримку ЗСУ.

Фото без опису

 

 

         

 

         

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь