Красилівська міська територіальна громада

Красилівська міська рада Хмельницької області

Соціальний захист

Утримання Красилівського центру надання соціальних послуг -  3 825,6 тис. гривень.

 

МАТЕРІАЛЬНА ДОПОМОГА:

Фото без опису

⇒ Для 380 жителів громади різних категорій за кошти міського бюджету виділено матеріальні допомоги на загальну суму 2 154,3 тис. грн., з них:

• 740,0 тис. грн.   -  37 особам, які отримали поранення в період російсько-української війни.

 • 404,5 тис. грн. на фінансування заходів з поховання 9 учасників російсько-української війни, жителів Красилівської міської територіальної громади 

 • 192,0 тис. грн. – 37 членам сімей загиблих російсько-української війни та членам сімей загиблих учасників АТО/ООС до Дня Незалежності України та Дня міста Красилова;

     • 467,3  тис. грн. – на лікування 257 жителів громади;   

• 100,0 тис. грн.  – 50 членам добровольчих формувань Красилівської міської територіальної громади;

• 100,0 тис. грн.   -   5 членам сімей військовослужбовців, які зникли безвісти, або перебувають у полоні;

   • 45,0 тис. грн. - 30 жителям громади на допомогу у похованні; 

 • 45,0 тис. грн. – 4 жителям громади на подолання наслідків стихійного лиха; 

• 44,0 тис. грн. – для 22 жителів громади, що опинились в складних життєвих обставинах; 

• 8,0 тис. грн. – 8 матерям, сини яких загинули під час проведення антитерористичної операції (операції об’єднаних сил) на сході України та при виконанні військового обов’язку на території Афганістану, які проживають на території Красилівської міської територіальної громади до Дня Матері  

 • 6,0 тис. грн. – 6 учасникам бойових дій До Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1941-1945 років та інвалідам війни, з їх числа, які проживають на території Красилівської міської  територіальної громади;

     • 2,5 тис. грн. – 1 особі, яка підписала контракт про проходження військової служби у Збройних Силах України; 

⇒ Відшкодовано кошти за пільговий проїзд окремих категорій населення на міських та приміських маршрутах у розмірі 243,9 тис. грн.

⇒ Надано фінансову підтримку релігійній громаді  (Парафії) Пресвятого Серця Ісуса Кам’янець-Подільської Дієцезії Римо-Католицької Церкви у м. Красилів Хмельницької області за тимчасове безоплатне розміщення внутрішньо переміщених осіб в розмірі 121,0 тис. грн.

⇒ Відшкодовано витрати ПАТ «Укртелеком» за надані телекомунікаційні послуги пільговим категоріям громадян в розмірі 32,4 тис. грн. для 24 осіб.

⇒ Відшкодовано послуги за відвідування міської лазні для пільгових категорій населення в розмірі 5,2 тис. грн.

 ⇒ Проведено  підписку на газети терміном на 6 місяців для 22 ветеранів Красилівської міської територіальної громади на суму 3,5 тис. грн.

⇒ Передано з балансу КУ «Красилівський центр надання соціальних послуг» автомобіль марки АВТОСНАБ STDF-03, реєстраційний номер ВХ2074ЕМ,  на відповідальне зберігання з правом користування військовій частині А3267 (Старокостянтинівський військовий госпіталь), для перевезення пацієнтів-військовослужбовців, які будуть відвідувати Красилівський спортивно-реабілітаційний центр з метою реабілітації.

⇒ Передано автомобіль Renault  2016 року випуску з балансу Комунального некомерційного підприємства «Красилівська багатопрофільна лікарня» на баланс Комунальної установи «Красилівський центр надання соціальних послуг» для довезення пацієнтів на процедуру очищення крові (гемодіаліз) та надання послуги Соціальне таксі для осіб із інвалідністю І групи та/або одиноких непрацездатних громадян до соціально значимих об’єктів.

СОЦІАЛЬНІ ВИПЛАТИ

 

Фото без опису

 

⇒ Прийнято 8550 заяв від жителів громади на призначення усіх видів державних соціальних допомог, компенсацій, пільг та житлових субсидій.  

⇒ Видано 3500 довідок про взяття на облік внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та прийнято 2802 заяви на  допомогу на проживання ВПО.

         Фото без опису

 

ПІЛЬГИ ТА ВІДШКОДУВАННЯ

 

Фото без опису

 

⇒ Відшкодовано пільги на відвідування Спортивно-реабілітаційного центру в м. Красилів (басейн, спортивний зал) жителям громади, яким присвоєно звання «Почесний громадянин міста Красилів», членам його сім’ї (в разі, якщо звання  присвоюється посмертно) та членам сімей загиблих учасників АТО/ООС, російсько-української війни на суму 4,5 тис. грн.

 

⇒ 11 жителям громади, яким присвоєно звання «Почесний громадянин міста Красилів», та членам сімей загиблих військовослужбовців відшкодовано пільгу по оплаті житлово-комунальних послуг, що надаються комунальними підприємствами міської ради в розмірі 3,0 тис. грн.

 

⇒ Жителю громади, якому присвоєно почесне звання «Заслужений донор України» відшкодовано пільгу по оплаті житлово-комунальних послуг, що надаються комунальними підприємствами міської ради в розмірі 2,2 тис. грн.

 

ЗАСІДАННЯ

Фото без опису

       ⇒ Проведено 3 засідання Координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству та протидії торгівлі людьми.

       ⇒ Проведено 3 засідання Опікунської ради з метою прийняття рішень щодо  надання соціальних послуг особам, які перебувають в складних життєвих обставинах.

Фото без опису

 

 

ОЗДОРОВЛЕНО

Фото без опису

 

        ⇒ Оздоровлено 41 дитину пільгових категорій  (4 путівки виділені за рахунок коштів державного бюджету, 37 путівок – за кошти обласного бюджету).

 

 

ПОСЛУГИ

Фото без опису

 

⇒ Надано послуг натуральної допомоги 875 особам, з них – 34 внутрішньо переміщеним особам  та надано соціальну послугу  догляд вдома 172 особам, а також 87 сім’ям, які перебувають в складних життєвих обставинах надано 332 соціальні послуги. 

Фото без опису Фото без опису

⇒ Здійснено 73 виїзди службою «Соціальне таксі» при комунальній установі «Красилівський центр надання соціальних послуг», з метою перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату.

Фото без опису Фото без опису

 

⇒ Здійснено 97 виїздів мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.

Фото без опису Фото без опису

Фото без опису

 

ДОПОМОГА ВПО

Фото без опису

⇒З початку введення воєнного стану на території Красилівської міської територіальної громади знайшли прихисток понад 3,000 внутрішньо переміщених осіб. 

⇒ Облаштовано місця компактного проживання внутрішньо переміщених осіб в кількості 200 у приміщеннях комунальної власності громади (закладах освіти).

Фото без опису Фото без опису

⇒ В рамках співпраці міської ради з благодійними фондами та організаціями, а саме:

БО "МБФ "Червоний Хрест",

БО "БФ Янголи спасіння", 

БО "БФ "Збережи Україну",

міжнародною гуманітарною організацією "MЕDAIR",

БФ "ПРАВО НА ЗАХИСТ" від консорціуму "ACTED",

БО "БФ "Мир після війни",

МБФ "Руки друзів",

Хмельницького осередку БФ "Рокада",

БФ "Карітас -Хмельницький УГКЦ",

БФ "Успішна Хмельниччина",

ГО «Жіночий антикорупційний Рух»,

БФ "VORD CENTRAL KITCHEN",

БО БФ "Координаційний штаб волонтерів Красилівської територіальної громади",

БО "БФ повір у себе" за сприяння БФ "АСТАРТА",

керівництва торгової мережі супермаркетів «Наш Край»,

внутрішньо переміщені особи, які проживають на території Красилівської міської територіальної громади неодноразово отримували благодійну допомогу у вигляді одягу, продуктів харчування та засобів гігієни.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису
Фото без опису Фото без опису Фото без опису
Фото без опису Фото без опису Фото без опису
Фото без опису Фото без опису Фото без опису

 

В рамках співпраці громада Укмерґе Литовської Республіки надала 2 гуманітарні вантажі із продуктами харчування та ліками 

Фото без опису Фото без опису
Фото без опису Фото без опису

 

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

        

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь