Фінансування галузі – 1 6590,0 тис. грн.,в тому числі:

утримання Школи мистецтв -  7 758,1 тис. гривень.

Мережа закладів культури:

Центр культури і дозвілля «Перлина»;
   Красилівський міський будинок культури;
  19 сільських клубних закладів;
   18 бібліотечних установ;
  (2 міських та 15 сільських);
  Школа мистецтв;
  народний музей історії Красилівщини.

В галузі працює 104 працівники культури

РЕМОНТИ

⇒ В поточному році на ремонт споруд цивільного захисту тимчасового укриття Печеського, Лагодинецького, Волицького ,Яворовецького сільських будинків культури, Кульчинківського сільського клубу та адміністративної будівлі Школи мистецтв з міського бюджету спрямовані кошти в сумі 109,7 тис. грн.

ПРИДБАНО

Для збереження закладів культури у сільській місцевості, створення належних умов для роботи та комфортного перебування усіх учасників художньої самодіяльності встановлено18 кондиціонерів у закладах культури: Волицькому, Чепелівському, Лагодинецькому, Западинському, Митинецькому, Печеському, Дружненському, Манівецькому, Пашутинському та Чернелівському

на суму – 45,2 тис грн.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Для підтримки жителів та гостей нашої громади у Центрі культури «Перлина» розгорнуто «Пункт Незламності», для його облаштування придбано меблі, акумулятор, інвертор (джерело безперебійного живлення) та генератор

в сумі 246,0 тис.грн.

ПРОВЕЛИ

У зв’язку з  воєнним станом, дотримуючись запобіжних заходів, клубні заклади почали  більше працювати  в онлайн режимі, а інша їхня діяльність була спрямована на волонтерському напрямку, організації благодійних мистецький акцій та роботі з внутрішньо переміщеними особами. Нові культурно-мистецькі та дозвіллєві проєкти реалізуються з урахування традицій, звичаїв, обрядів самобутності потреб та особливості територіальної громади.

У 2022 році закладами культури було проведено понад тисячу різних за формою та тематикою культурно-дозвіллєвих заходів.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису

⇒ Творчими працівниками Центру культури «Перлина» було організовано та проведено близько 20-ти благодійних мистецьких акцій під назвою «Україна це…» у населених пунктах громади. Спільними зусиллями  на підтримку ЗСУ

зібрано 382,1 тис.грн.

БІБЛІОТЕКА

⇒ У бібліотеки громади надійшло 737 примірників документів на суму

52,2 тис. грн. з різних джерел фінансування: за державними програмами – 28,5 тис. грн., з інших джерел (обмінні фонди бібліотек, подаровані, взамін втрачених) – 23,7 тис. грн.

Фото без опису Фото без опису

⇒ Щоб краще володіти українською мовою та вільно почуватися в україномовному середовищі, почали діяти мовні клуби «Спілкуйся українською! Читай українською!».

⇒ Центральна бібліотека Красилівської міської ради була обрана серед 24 бібліотек України для впровадження ініціативи «ВільноХаб» на основі відкритого конкурсного відбору. У рамках проєкту в бібліотеці відбулася низка заходів, які надали простір для комунікації, взаєморозуміння і підтримки серед місцевих жителів та переміщених осіб, таким чином посилюючи згуртованість громади й запобігаючи конфліктам.

⇒ Бібліотечними працівниками громади протягом року було оголошено та проведено благодійні акці: «Зігрій Воїна», «Зігрій теплом нужденних», «Українську книгу-вільній землі», «Подаруй книгу воїну!», «Ворожу літературу на макулатуру».

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

В Школі мистецтв створені належні умови для здобуття початкової мистецької освіти (в тому числі: для соціально-незахищених категорій дітей, молоді).

⇒ З початком повномасштабного вторгнення країни-агресора в Україну, до школи було тимчасово зараховано 5 дітей з числа ВПО. А з квітня 2022 року по  грудень 2022 року до Школи мистецтв були працевлаштовані 3 викладачі хореографічних дисциплін з числа ВПО, які поділились унікальним досвідом та власною педагогічною майстерністю.

Фото без опису Фото без опису

⇒ Протягом 2022 року учні та викладачі Школи мистецтв взяли участь у 32 конкурсах та фестивалях, в тому числі міжнародного, всеукраїнського та обласного рівня.

ДОСЯГНЕННЯ

⇒  Наш  народний аматорський ансамбль пісні і танцю "Случ" зайняв почесне 2 місцем в обласному огляд-конкурсі аматорських вокальних ансамблів "Наш Подільський, пісенний краю".

⇒ Головний балетмейстр Центру культури і дозвілля «Перлина» у номінації «За культурно-мистецьку діяльність та творчі досягнення» стала лауреатом премії Хмельницької обласної державної адміністрації.

⇒ Творчі працівники закладів культури взяли участь в обласному семінарі «Культура громади: можливості, виклики, перспективи».

Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Українська пісня, народний танець - це те, що додає сили і бойового духу нашим Героям на війні. Міцно тримаємо культурний фронт! Захищаємо рідне, стоїмо за Україну!  Разом до Перемоги!