Фінансування галузі – 19 546,9 тис. грн.,в тому числі:

Утримання Школи мистецтв -  8 275,0 тис. гривень.

Мережу закладів культури складає:

Центр культури і дозвілля «Перлина»;
   Красилівський міський будинок культури;
  19 сільських клубних закладів;
   18 бібліотечних установ;
  (3 міських та 15 сільських);
  Школа мистецтв;
  народний музей історії Красилівщини.

В галузі працює 114 працівників культури

РЕМОНТИ

З часу створення громади ситуація у закладах культури кардинально покращилась. У 3 бібліотеках та 3 сільських будинках культури Кульчинківського, Заставківського, Кульчинівського старостинських округів нашої громади встановлено електроопалення. В 2019 році в Красилівському міському будинку культури розпочато капітальний ремонт актового залу під кінотеатр, роботи заплановано завершити у 2022 році.

⇒ В поточному році на ремонт покрівель Печеського, Чепелівського та Яворовецького сільських будинків культури з міського бюджету спрямовані кошти в сумі 181,3 тис. гривень.

⇒ В Лагодинецькому сільському будинку культури виконано поточний ремонт глядацького залу та парадного входу в приміщення на суму 74,7 тис. гривень.

⇒ У Митинецькому сільському будинку культури навколо будівлі облаштовано фундамент декоративним каменем та зроблено поточний ремонт гримерної кімнати, на такі роботи з бюджету громади спрямовано 48,3 тис. гривень.

⇒ В Кульчинівському сільському будинку культури завершено поточний ремонт передньої частини покрівлі, частково замінено ринви та відливи, відремонтовані аварійні ворота, оброблено відкоси 15-и металопластикових вікон, зроблено поточний ремонт  фундаменту навколо будівлі, на що з бюджету громади спрямовано 215,5 тис. гривень.

⇒ В приміщенні адмінбудівлі (РАПО), де навчаються учні класу хореографії, музичного та образотворчого відділень, було частково відремонтовано дах, замінено вікна на металопластикові, в класах проведено поточний ремонт. Також Красилівською міською радою було виділено додаткові кошти на утеплення горища додаткового приміщення Школи мистецтв. 115,0 тис. грн. спрямовано на закупівлю матеріалів (мінеральної вати, гідробар’єру, паробар’єру тощо) на проведення відповідних робіт.  В приміщенні Школи мистецтв встановлено систему автоматичної пожежної сигналізації та оповіщення на суму 83,4 тис. гривень.

⇒ В  Пашутинській сільській публічно-шкільній  бібліотеці проведено поточний ремонт двох кімнат, на що з міського бюджету використано 39,8 тис. гривень.

ПРИДБАНО

⇒ Для збереження закладів культури у сільській місцевості, створення належних умов для роботи працівників установ та комфортного перебування учасників художньої самодіяльності придбано 18 кондиціонерів на суму – 225,7 тис. гривень. На послуги із встановлення 5 кондиціонерів у Яворовецькому сільському будинку культури та сільській бібліотеці спрямовано 16,5 тис.гривень.

Для проведення святкових заходів у  Центр культури і дозвілля «Перлина» придбано світлодіодний LED екран - 159,9 тис.гривень.

На 55-річчя Школи мистецтв придбано акустичний рояль, вартістю 281,6 тисяч гривень.

⇒ Аматорському хоровому колективу «Любисток» Красилівського міського будинку культури придбано українські сорочки та пояси на суму – 9,92 тис. гривень.

ПРОВЕЛИ

Основний напрямок роботи творчих колективів Центру культури і дозвілля «Перлина» - збереження і популяризація народних традицій, звичаїв та обрядів, сприяння культурно-духовного розвитку жителів нашої громади, відродження традиційної культури та розвитку аматорського мистецтва.

⇒ Біля 200 заходів, це і до державних, знаменних дат, святкувань Дня села в населених пунктах громади, театралізованих дійств та виставок декоративно-прикладного мистецтва.

⇒ Творчі колективи Центру культури і дозвілля «Перлина» брали активну участь в  обласних, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах, фестивалях.

БІБЛІОТЕКА

У бібліотеки громади надійшло 3404 примірники документів на суму 220,4 тис. грн. з різних джерел фінансування: з бюджету міської ради -  49,9 тис. грн., за державними програмами – 103,6 тис. грн., з інших джерел (обмінні фонди бібліотек, подаровані, взамін втрачених) – 67,0 тис. гривень.

⇒ За благодійною програмою «Підтримка та розвиток бібліотек та освіти України» Западинська, Манівецька та Пашутинська сільські публічно-шкільні бібліотеки отримали по 2  комп’ютери.

ДОЗВІЛЛЯ

⇒  За ініціативи міського голови, з травня по жовтень місяць, у міському парку відпочинку, щонеділі, усі мешканці та гості міста мали змогу насолоджуватися грою народного аматорського духового оркестру Центру культури і дозвілля «Перлина», слухати класичні та сучасні музичні твори.

⇒  Вже понад 10 років при Красилівській міській бібліотеці працює клуб «Цікаві зустрічі», учасниками якого є люди поважного віку.

ДОСЯГНЕННЯ

⇒  Народний аматорський ансамбль народної музики «Веретено» взяв участь в обласному огляді-конкурсі аматорських  ансамблів та оркестрів народних інструментів, став переможцем конкурсу та посів почесне 1 місце.

⇒ Хореографічна студія «Візерунок» стала переможцем відбіркового туру фестивалю та у серпні місяці блискавично представили нашу країну на Міжнародному фестивалі Folklore festival with song and dance Herceg Novi . Серед семи країн світу, колектив був найвище оцінений організаторами фестивалю.

⇒ Завдяки підтримці міської влади (25,0 тис. грн.),  учні школи-фіналісти зразкового хорового колективу «Гармонія» взяли участь у Міжнародному фестивалі «Усі ми діти твої Україно», який відбувся в українському дитячому центрі «Молода гвардія» (м.Одеса).