Структура апарату Красилівської міської ради та її виконавчих органів
СТРУКТУРА
апарату Красилівської міської ради Хмельницької області
та її виконавчих органів
Назва посади |
Прізвище, ім’я, |
Телефон |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Міський голова |
Островська Ніла Василівна |
4-23-30 |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Секретар ради |
Морозович Ірина Володимирівна |
4-29-89 |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради |
Слободянюк Марина Олександрівна |
4-29-85 |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради |
Бровчук Сергій Васильович |
4-01-24 |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Керуючий справами (секретар) виконавчого комітету міської ради |
Романюк Тетяна Миколаївна |
4-29-88 |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Староста Волицького старостинського округу |
Сторожук Валентина Миколаївна |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Староста Дружненського старостинського округу |
Семенчук Валентина Володимирівна |
4-12-75 |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Староста Заставківського старостинського округу |
Стасюк Надія Миколаївна |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Староста Кульчинівського старостинського округу |
Янкович Людмила Вікторівна |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Староста Кульчинківського старостинського округу |
Бабаніна Лариса Володимирівна |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Староста Чернелівського старостинського округу |
Поліщук Валентина Василівна |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Староста Чепелівського старостинського округу |
Шемчук Василь Михайлович |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Староста Лагодинецького старостинського округу |
Мудь Володимир Максимович |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Староста Манівецького старостинського округу |
Лямець Анатолій Якович |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Староста Печеського старостинського округу |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Староста Веселівського старостинського округу |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Староста Митинецького старостинського округу |
Буць Микола Миколайович |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Староста Западинського старостинського округу |
Константін Валентина Володимирівна |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Староста Яворовецького старостинського округу |
Хельменко Валентина Іванівна |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Виконавчі органи та структурні підрозділи Красилівської міської ради |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1. Відділ організаційної та інформаційної роботи |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Начальник відділу |
Кшемінська Марина Олександрівна |
4-23-28 |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Заступник начальника відділу |
Калюк Вікторія Едуардівна |
4-23-28 |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Головний спеціаліст відділу |
|
4-23-28 |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення відділу |
Шаповалов Євгеній Леонідович |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2. Сектор програмного забезпечення відділу організаційної та інформаційної роботи |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Начальник сектору |
Заруденський Віктор Леонідович |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Головний спеціаліст сектору |
Фурман Павло Володимирович |
4-23-28 |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3. Загальний відділ |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Начальник відділу |
Ящук Тетяна Юріївна |
4-20-00 |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Заступник начальника відділу |
Хворостовська Ірина Геннадіївна |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Провідний спеціаліст відділу |
Олійник Наталя Василівна |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Головний спеціаліст відділу |
Ковальчук Валентина Валентинівна |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Головний спеціаліст відділу | Гринюк Леся Дмитрівна | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Діловод (с. Волиця)
|
Давидун Олена Іванівна |
9-66-47 |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Діловод (с. Дружне)
|
Стрільчук Тетяна Петрівна |
4-12-75 |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Діловод (с. Заставки)
|
Ковальчук Оксана Василівна |
9-53-01 |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Діловод (с. Кульчини)
|
Глушенюк Наталія Володимирівна |
9-61-21 |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Діловод (с. Кульчинки)
|
Томчук Раїса Іванівна |
9-71-44 |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Діловод (с. Чепелівка)
|
Васильчук Марія Іванівна |
9-46-38 |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Діловод (с. Чернелівка) |
Свистун Наталя Василівна |
9-93-17 |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Діловод (с. Чернелівка) |
Когут Інна Юріївна |
9-93-17 |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Діловод (с. Лагодинці) |
Гуловська Юлія Русланівна |
9-33-62 |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Діловод (с. Печеське) |
Остапчук Тетяна Григорівна |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Діловод (с. Веселівка) |
Поліщук Галина Петрівна |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Діловод (с. Митинці) |
Буць Тетяна Володимирівна |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Діловод (с. Манівці) |
Судобіцький Віктор Володимирович |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Діловод (с. Яворівці) |
Михайленко Валентина Олексіївна |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4. Відділ кадрової роботи |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Начальник відділу |
Олексійчук Світлана Володимирівна |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Головний спеціаліст відділу |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5. Юридичний відділ |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Начальник відділу |
Биченко Ірина В'ячеславівна |
4-23-29 |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Заступник начальника відділу |
Білоконь Володимир Анатолійович |
4-23-29 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Головний спеціаліст відділу |
Казмірук Наталія Петрівна |
4-23-29 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Спеціаліст першої категорії відділу |
|
4-23-29 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Головний спеціаліст відділу | Олінковська Олена Леонідівна | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6. Реєстраційний відділ |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Начальник відділу |
Зелінська Юлія Володимирівна |
4-29-87 |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Спеціаліст першої категорії відділу |
Дузєва Вікторія Вікторівна |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Спеціаліст першої категорії відділу |
Ященко Богдана Миколаївна |
4-29-87 |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Головний спеціаліст відділу |
Гаєвська Ольга В'ячеславівна |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Спеціаліст першої категорії відділу |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7. Сектор державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців та права власності на нерухоме майно міської ради |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Начальник сектору-державний реєстратор |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Державний реєстратор |
Конусь Анна Валеріївна |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8. Сектор охорони здоров’я |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Начальник сектору |
|
4-22-41 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9. Відділ праці, зайнятості населення та внутрішнього аудиту |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Начальник відділу |
Лісовець Олег Віталійович |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Головний спеціаліст відділу |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Провідний спеціаліст відділу | Мамчур Олександр Леонідович | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10. Відділ бухгалтерського обліку та звітності |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Начальник відділу |
Бровчук Леся Павлівна |
4-29-86 |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Заступник начальника відділу |
Мартинюк Валентина Петрівна |
4-29-86 |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Головний спеціаліст відділу |
Пасічник Валентина Миколаївна |
4-29-86 |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Головний спеціаліст |
Франкова Інна Миколаївна |
4-29-86 |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11. Відділ земельних відносин та екології
12. Управління економічного розвитку та житлово-комунального господарства
Відділ економічного та агропромислового розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності
Відділ приватизації, житлово-комунального господарства та комунальної власності
13.Сектор з питань цивільного захисту, взаємодії з правоохоронними органами та мобілізаційної роботи |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Начальник сектору |
Сокол Сергій Анатолійович |
4-22-47 |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14. Сектор господарського забезпечення |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Водій |
Бровчук Володимир Андрійович |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Водій |
Галянт Віктор Миколайович |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Прибиральник службових приміщень |
Хоптинська Марія Степанівна |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Прибиральник службових приміщень |
Гринюк Олена Іванівна |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Сторож | Федорчук Марія Олександрівна | 4-22-62 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Сторож | Федченко Олександр Васильович | 4-22-62 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Сторож |
Скотинянська Наталя Миколаївна |
4-22-62 |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Сторож
|
Зоріна Алла Василівна |
4-22-62 |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Завідувач господарством |
Сіленко Лариса Валентинівна |
4-22-62 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15. Відділ з питань організації надання адміністративних послуг |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Начальник відділу |
Ярмоленко Ігор Валентинович |
0970797616 4-22-66 |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Заступник начальника відділу |
Диса Тетяна Борисівна |
0970797616 |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Адміністратор відділу |
Віннічук Дмитро Володимирович |
0970797616 |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Адміністратор відділу |
Мазур Світлана Олександрівна |
0970797616 |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Адіністратор відділу |
Лиса Людмила Василівна | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Структурні підрозділи міської ради зі статусом юридичних осіб |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1. Відділ соціального захисту |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Начальник відділу |
Гаврилюк Ірина Володимирівна |
4-28-53 |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Заступник начальника відділу | Костюк Анна Аркадіївна | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Головний спеціаліст відділу |
Галянт Лариса Петрівна |
4-22-41 |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Головний спеціаліст |
Яланська Інна Григорівна |
4-28-53 098-29-50-759 |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Спеціаліст першої категорії відділу |
Хмельницька Валентина Лаврентіївна |
4-28-53 098-29-50-759 |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Спеціаліст першої категорії відділу |
Гулівата Оксана Миколаївна |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Заступник начальника |
Кравчук Вікторія Вікторівна |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Провідний спеціаліст відділу |
Білик Тетяна Анатоліївна |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Спеціаліст першої категорії відділу | Колодюк Інна Василівна | 098-29-50-759 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Головний спеціаліст відділу | Гой Ольга Миколаївна | 098-29-50-759 |
3. Служба у справах дітей |
|||||||
Начальник Служби | Тимченко Ольга Сергіївна | 4-08-75 | |||||
Головний спеціаліст Служби |
Павленко Анна Іванівна |
|
|||||
Головний спеціаліст Служби |
Ковалевська Галина Олександрівна |
|
|||||
Заступник начальника служби | Дідик Ілона Василівна |
4. Управління фінансів
Начальник управління | Островська Неля Валеріївна 4-25-22 |
Відділ видатків, бухгалтерського обліку та звітності управління фінансів
Заступник начальника управління-начальник відділу | Новохацький Володимир Володимирович |
Провідний спеціаліст відділу | Мармолюк Людмила Михайлівна |
Сектор доходів управління фінансів
Завідувач сектору | Кучер Тамара Петрівна |
5. Відділ культури
Начальник відділу | Грицюк Інна Петрівна | 4-22-71 |
Заступник начальника відділу | Бевза Людмила Валеріївна | 4-22-71 |
Головний спеціаліст відділу | Безкупська Людмила Григорівна | 4-22-71 |
Централізована бухгалтерія | 4-22-73 |
6. Відділ освіти, молоді та спорту
Начальник відділу | Заїка Олена Михайлівна | 4-22-42 |
Заступник начальника відділу | 4-22-46 | |
Заступник начальника відділу з фінансових питань | Бойко Ірина Павлівна | 4-22-46 |
Головний спеціаліст відділу | Шейгис Дмитро Вікторович | 4-22-46 |
Головний спеціаліст відділу | Стельмащук Ірина Петрівна | |
Провідний спеціаліст відділу | Майданець Ольга Володимирівна | 4-22-42 |
Головний спеціаліст відділу |
Борисевич Віта Сергіївна |
4-22-46 |
Координатори відділу |
Абельчук Зоя Степанівна |
4-22-43 |
Координатори відділу | Булка-Юрченко Людмила Дмитрівна | |
Спеціаліст першої категорії |
|
|
Спеціаліст першої категорії | Бобровська Лариса Володимирівна | 4-22-47 |
7. Сектор містобудування та архітектури
Начальник сектору | Дузєва Марія Миколаївна |
Спеціаліст першої категорії сектору |