Красилівська міська територіальна громада

Красилівська міська рада Хмельницької області

Структура апарату Красилівської міської ради та її виконавчих органів

 

Правила внутрішнього трудового розпорядку працівників Красилівської міської ради Хмельницької області та виконавчого комітету

СТРУКТУРА
апарату Красилівської  міської ради Хмельницької області
та її виконавчих органів

Назва посади

Прізвище, ім’я,
по-батькові

Телефон

Міський голова

Островська Ніла Василівна

4-23-30

Секретар ради

Морозович Ірина Володимирівна

 

Перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

Склонний Дмитро Васильович

4-29-85

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

Слободянюк Марина Олександрівна

4-29-85

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

Лось Валерій Володимирович

4-24-99

Керуючий справами (секретар) виконавчого комітету міської ради                                                                     

Романюк Тетяна Миколаївна

4-29-88

 Староста Волицького старостинського округу

Сторожук Валентина Миколаївна

9-66-47

Староста Дружненського старостинського округу

Семенчук Валентина Володимирівна

4-12-75

Староста Заставківського старостинського округу

Стасюк Надія Миколаївна

9-53-01

Староста Кульчинівського старостинського округу

Янкович Людмила Вікторівна

9-61-21

Староста Кульчинківського старостинського округу

Бабаніна Лариса Володимирівна

9-71-44

Староста Чернелівського старостинського окургу

Поліщук Валентина Василівна

4-93-17

Староста Чепелівського старостинського округу

Шемчук Василь Михайлович

9-46-22

Староста Лагодинецького старостинського округу

Мудь Володимир Максимович

9-33-62

Староста Манівецького старостинського округу

Лямець Анатолій Якович

+380982529768

Староста Печеського старостинського округу

Паращук Ольга Володимирвна

 

Староста Веселівського старостинського округу

Шевчук Валерій Вільгімович

 

Староста Митинецького старостинського округу

Буць Микола Миколайович

9-64-26

Староста Западинського старостинського округу

Константін Валентина Володимирівна

9-31-77

Староста Яворовецького старостинського округу

Хельменко Валентина Іванівна

4-33-51

Виконавчі органи та структурні підрозділи Красилівської міської ради

 

Управління економічного розвитку та житлово-комунального господарства

Начальник управління

Конусь Олександр Миколайович

 

Відділ економічного та агропромислового розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності

Начальник Відділу

Максимчук Наталя Василівна

 

заступник начальника відділу

Галуза Тетяна В'ячеславівна

 4-24-99

 

 

 

 головний спеціаліст відділу

Войтович Людмила Іванівна

 

 

 

 

Відділ приватизації, житлово-комунального господарства та комунальної власності

 

 

 

головний спеціаліст відділу

Кравець Анна Олексіївна

4-22-99

 

 

 

Спеціаліст першої категорії відділу

Болюх Людмила Миколаївна

 

Інспекція архітектурно-будівельного контролю

Начальник інспекції

 

 

Відділ земельних відносин та екології

Начальник відділу

Кирилюк Віталій Вікторович

 

Головний спеціаліст відділу

Кірпіч Андрій Володимирович

 

Спеціаліст першої категорії відділу

Ружицька Юлія Вадимівна

 

Спеціаліст першої категорії відділу

Озійчук Юлія Григорівна

 

Загальний відділ

Начальник відділу

Ящук Тетяна Юріївна

 

Заступник начальника відділу

Богуш Галина Володимирівна

 

Провідний спеціаліст

Олійник Наталя Василівна

 

Спеціаліст першої категорії відділу

Ковальчук Валентина Валентинівна

 

Діловод (с. Волиця)

 

Давидун Олена Іванівна

9-66-47

Діловод (с. Дружне)

 

Стрільчук Тетяна Петрівна

4-12-75

Діловод (с. Заставки)

 

Ковальчук Оксана Василівна

9-53-01

Діловод (с. Кульчини)

 

Глушенюк Наталія Володимирівна

9-61-21

Діловод (с. Кульчинки)

 

Томчук Раїса Іванівна

9-71-44

Діловод (с. Чепелівка)

 

Васильчук Марія Іванівна

9-46-38

Діловод (с. Чернелівка)

Свистун Наталя Василівна

9-93-17

Діловод (с. Чернелівка)

Когут Інна Юріївна

9-93-17

Діловод (с. Лагодинці)

Гуловська Юлія Русланівна

9-33-62

Діловод (с. Печеське)

Остапчук Тетяна Григорівна

 

Діловод (с. Веселівка)

Драч Інна Іванівна

 

Діловод (с. Митинці)

Буць Тетяна Володимирівна

 

Діловод (с. Манівці)

Судобіцький Віктор Володимирович

 

Діловод (с. Яворівці)

Михайленко Валентина Олексіївна

 

Відділ кадрової роботи

Начальник відділу

Олексійчук Світлана Володимимрівна

 

Головний спеціаліст

Бабійчук Юлія Сергіївна

 

Відділ організаційної та інформаційної роботи

Начальник відділу

Кшемінська Марина Олександрівна 

4-23-29

В.О. Заступник начальника відділу

 Калюк Вікторія Едуардівна

 

Головний спеціаліст відділу 

Дідик Ілона Василівна

 

Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення

Шаповалов Євгеній Леонідович

 

Сектор програмного забезпечення відділу організаційної та інформаційної роботи міської ради

Начальник сектору              

Заруденський Віктор Леонідович       

4-23-29

Головний спеціаліст сектору 

Фурман Павло Володимирович

 

 

 

 

Юридичний відділ

Начальник відділу

Биченко Ірина Володимирівна

 

Заступник начальника відділу

Білоконь Володимир Анатолійович

4-29-90

Головний спеціаліст  відділу Казмірук Наталія Петрівна 4-29-90

Спеціаліст першої категорії відділу

Ковальчук Тетяна Анатоліївна

4-29-90

Реєстраційний відділ

Начальник відділу

Зелінська Юлія Володимирівна

4-29-87

Спеціаліст першої категорії відділу

Дузєва Вікторія Вікторівна

4-29-87

Спеціаліст першої категорії відділу

Ященко Богдана Миколаївна

4-29-87

Інспектор реєстраційного відділу

Хворостовська Ірина Геннадіївна

 

Спеціаліст першої категорії відділу Гаєвська Ольга Вячеславівна  

Сектор державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців та права власності на нерухоме майно міської ради

Начальник сектору-державний реєстратор

Сташевська Вікторія Віталіївна

 

Державний реєстратор

Конусь Анна Валеріївна

 

Сектор охорони здоров’я

Начальник сектору

 

 

Головний спеціаліст

Костюк Анна Аркадіївна

 

Відділ праці, зайнятості населення та внутрішнього аудиту

Начальник відділу

Лісовець  Олег Віталійович

4-20-00

Інспектор з праці відділу

Бровчук Сергій Васильович

4-25-22

Відділ з питань організації надання адміністративних послуг

Начальник відділу

Ярмоленко Ігор Валентинович

 

Заступник начальника

Семерук Інна Миколаївна

 

Адміністратор

Лиса Людмила Василівна

 

Адміністратор

Мазур Світлана Олексіївна

 

Адміністратор

Диса Тетяна Борисівна

 

Сектор з питань цивільного захисту, взаємодії з правоохоронними органами та мобілізаційної роботи

Начальник сектору

Сокол Сергій Анатолійович

 

Відділ бухгалтерського обліку та звітності

Начальник відділу

Бровчук Леся Павлівна

 

Заступник начальника відділу

Мартинюк Валентина Петрівна

 

Головний спеціаліст відділу

Пасічник Валентина Миколаївна

 

Спеціаліст першої категорії відділу

Черниш Наталія Сергіївна

 

Сектор господарського забезпечення

Водій

Бровчук Володимир Андрійович

Водій

Галянт Віктор Миколайович

 

 

Прибиральник службових приміщень

Хоптинська Марія Степанівна

Прибиральник службових приміщень

Гринюк Олена Іванівна

Сторож Федорчук Марія Олександрівна  
Сторож Федченко Олександр Васильович  

Сторож 

Федченко Юрій Миколайович

 

 

 

 

 

 

Структурні підрозділи  міської ради  зі статусом юридичних осіб

 

Сектор містобудування та архітектури міської  ради

Начальник сектору

Дузєва Марія Миколаївна

 

Спеціаліст першої категорії сектору

Крафт Вячеслав Олександрович

4-29-90

Відділ соціального захисту населення

Начальник відділу

Гаврилюк Ірина Володимирівна

4-29-92

Головний спеціаліст відділу 

Галянт Лариса Петрівна

4-25-22

Спеціаліст першої категорії відділу

Яланська Інна Григорівна

4-29-92

Спеціаліст першої категорії відділу

Хмельницька Валентина Лаврентівна

4-25-22 

Провідний спеціаліст відділу

Гринюк Леся Дмитрівна

 

Спеціаліст першої категорії відділу

Шерстюк Тетяна Олегівна

 

Спеціаліст першої категорії відділу

 

 

 

Відділ культури міської ради

Начальник відділу культури

Грицюк Інна Петрівна

4-22-71

Заступник начальника 

Шпиль Людмила Валеріївна

4-22-71

Головний спеціаліст відділу

Лісовська Іванна Валеріївна

4-22-71

Централізована бухгалтерія

 

4-22-73

 

Відділ освіти, молоді та спорту міської ради

Начальник відділу

Заїка Олена Михайлівна

4-22-42

Заступник начальника відділу

Романюк Микола Федорович

4-22-46

Заступник начальника відділу з фінансових питань

Бойко Ірина Павлівна

4-22-46

Головний спеціаліст відділу

Шейгис Дмитро Вікторович

4-22-46

Провідний спеціаліст відділу

Майданець Ольга Володимирівна

4-22-42

Головний спеціаліст відділу

Семякова Тетяна Віталіївна

4-22-46

Координатор

Абельчук Зоя Степанівна

Щиборовська Тамара Василівна

4-22-43

Централізована бухгалтерія

 

 

4-22-47

Спеціаліст першої категорії  

Гой Ольга Миколаївна

 

 

Служба у справах дітей міської ради

Начальник

Тимченко Ольга Сергіївна

 

Головний спеціаліст

Павленко Анна Іванівна

 

 

 

 

 Провідний спеціаліст  

Ковалевська Галина Олександрівна

 

Управління фінансів

Начальник управління

Островська Неля Валеріївна

Відділ видатків, бухгалтерського обліку та звітності управління фінансів

Заступник начальника управління-начальник  відділу

Новохацький Володимир Володимирович

 

Провідний спеціаліст відділу

Мармолюк Людмила Михайлівна

 

 

Спеціаліст першої категорії

 

 

Сектор доходів управління фінансів

 

Завідувач сектору

 

 

Провідний спеціаліст сектору

Кучер Тамара Петрівна

 

           

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь