ЕЛЕКТРОННИЙ КАБІНЕТ ПЛАТНИКА ПОДАТКІВ

Закон України «Про застосування реєстраторів
розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського
харчування та послу

Головне управління ДПС                                                                                            km.tax.gov.ua

у Хмельницькій області

Переваги електронного сервісу «Електронний кабінет платника».

Працює за допомогою персональних комп’ютерів та

смарт-пристроїв

Вхід до особистого кабінету за наявності ЕЦП будь-якого АЦСК

Працює цілодобово

(у т.ч. святкові та вихідні дні)

Без встановлення

програмного забезпечення

Отримання інформації та листування з ДПС в режимі он-лайн

Контроль стану розрахунків з бюджетом

Для фізичних осіб можливість сплати податків

Сервіс «Електронний кабінет для громадян»

Не потрібно відвідувати ЦОП

Економія часу

Працює безкоштовно

Доступ до відкритої інформації без ЕЦП

Технічна підтримка «Електронного кабінету платника»:

контакт-центр за телефоном 0-800-501-007 (напрям «0») в робочі дні з 8-00 до 20-00

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ ПОДАЧІ ЗВІТНОСТІ В ЕЛЕКТРОННОМУ ВИГЛЯДІ:

1. мінімальна затрата часу на заповнення звітності;
  2. подання звітності з будь-якого місця, де є доступ до мережі інтернет;
  3.  вибір часу подачі звітності, зручного для вас;
  4. економія часу, не потрібно кудись їхати, простоювати в чергах;
  5. гарантія перевірки звітності на наявність арифметичних помилок;
  6.  підтвердження доставки звітності;
  7. постійне оновлення версій документів звітності, згідно змін у законодавстві;
  8. уникнення потреби зберігання паперових копій поданої звітності;
  9. автоматичне формування архіву електронних копій звітів, квитанцій та ін.;
  10. подана в електронному вигляді звітність  надійно зашифрована, захищена від несанкціонованих переглядів та втручань.

Для подання звітності в електронному вигляді можна використовувати:

1). Модернізований електронний сервіс «Електронний кабінет платника» (ЕКП).

Увійти до ЕКП теж можна на офіційному веб-порталі ДПС або за адресою: http://cabinet.tax.gov.ua. Для ознайомлення порядку користування сервісом «ЕКП» у відкритій (загальнодоступній) частині Електронного кабінету створено розділ  «Допомога».

2). Спеціалізоване клієнтське програмне забезпечення (ПЗ) для формування та подання звітності до «Єдиного вікна подання електронної звітності». Клієнтське ПЗ безкоштовно можна завантажити з розділу «Електронна звітність» на офіційному веб-порталі ДПС за адресою https://tax.gov.ua/elektronna-zvitnist/. Також в цьому розділі доступна інформація щодо порядку подання електронної звітності, користування електронними сервісами, актуальних нововведень електронного документообігу.

Для подання звітності в електронному вигляді необхідно отримати електронний цифровий підпис (ЕЦП). ЕЦП можна оформити у будь-якому акредитованому центрі сертифікації ключів (Наприклад: КНЕДП Інформаційно-довідкового департаменту ДПС https://acskidd.gov.ua, АЦСК АТ «КБ «Приватбанк» https://acsk.privatbank.ua ін.)

Телефон для консультацій ЦОП КРАСИЛІВСЬКА  ДПІ (038-55)4 29 -22

г» зобов'язує суб’єктів
господарювання, які здійснюють розрахункові операції
в готівковій та/або в безготівковій формі під час
продажу товарів та послуг, вести розрахункові
операції через РРО.

Згідно законодавства ключові дати по впровадженню РРО наступні:

• 01.08.2020 – усім суб’єктам господарювання можна користуватись програмними РРО як альтернатива апаратному РРО;
  • 01.01.2021 – розширюється перелік видів діяльності, для яких використання РРО є обов’язковим;
  • 01.04.2021 – застосування РРО є обов’язковим для всіх ФОП платників єдиного податку 2,3 та 4 груп незалежно від обраного виду діяльності.

Програмний РРОбудь-який комплекс, який реєструє розрахункові операції і кількість проданого товару, незалежно від використовуваного пристрою. Ви можете встановити ПРРО і фіксувати транзакції навіть зі смартфона.

Переваги застосування програмних РРО перед традиційними:

• реєстрація програмного РРО відбуватиметься у режимі онлайн, в Електронному кабінеті: https ://cabinet.tax.gov.ua:
  • з’являється альтернатива класичним РРО, які коштують платникам мінімум 200 грн.

щомісяця для кожного РРО;

• здешевлення процесу використання РРО - програмне рішення можна буде встановити на будь-який гаджет і зекономити на придбанні традиційних касових апаратів та їх обслуговуванні;
  • користувачам необов’язково купувати принтер. Програмний РРО видаватиме електронний чек, який також можна буде надіслати покупцю на електронну пошту, або на основні комунікаційні месенджери по номеру телефону;
  • Z-звіт створюється в автоматичному режимі, без ризику санкцій за його не створення для платника;
  • немає плати за сервісне обслуговування та еквайринг, всі чеки фіскалізуються програмним РРО безпосередньо на сервері ДПС;
  • дозволяє працювати в режимі offline (до 36 годин разово та не більше 168 годин протягом календарного місяця;
  • можливість швидко відкривати додаткові каси;
  • не потрібно ремонтувати й оновлювати пристрійпрограмне РРО оновлюється автоматично!;
  • зручний доступ 24/7 до фіскальних чеків, адже вони зберігаються на сервері ДПС.
  • легкий початок зміни за допомогою авторизації через КЕП; закриття зміни з автоматичним формуванням звіту;
  • ДПС надаватиме інформаційну підтримку та допомогу у користуванні новими програмними РРО.

Як працювати з програмним РРО? З ПРРО все набагато простіше! Для початку роботи необхідно мати всього лише три речі, які зазвичай вже є на підприємстві: будь-який пристрій, куди можна встановити програму; вихід в інтернет; кваліфікований електронний підпис.

Уся актуальна інформація щодо запровадження ПРРО розміщена на офіційному вебпорталі ДПС банер «Програмні РРО» (https://tax.gov.ua/baneryi/Drogramni-rro)