Красилівська міська територіальна громада

Красилівська міська рада Хмельницької області

Соціальний захист

Утримання Красилівського центру надання соціальних послуг -  7 325,5 тис. грн.

 

МАТЕРІАЛЬНА ДОПОМОГА:

https://rada.info/upload/users_files/04060737/f70d472996fc372378ccd23287f5a787.jpg

Для 534 жителів громади різних категорій за кошти міського бюджету виділено матеріальну допомогу на загальну суму 3684,3 тис. грн., з них:

 1880,0 тис. грн.   -  94 особи, які отримали поранення в період російсько-української війни;

     • 690,8 тис. грн. – на лікування 221 жителя громади;

316,3 тис. грн. – виплата одноразової грошової винагороди у розмірі двох мінімальних заробітніх плат 19 членам родин Почесних громадян Красилівської міської територіальної громади;  

 • 300,0 тис. грн. – 30 членам сімей загиблих російсько-української війни та членам сімей загиблих учасників АТО/ООС до Дня Незалежності України;

 220,0 тис. грн.   -   11 членам сімей військовослужбовців, які зникли безвісти, або перебувають у полоні;

• 180,0 тис. грн. – для 90 жителів громади, що опинились в складних життєвих обставинах; 

35,0 тис. грн. – 5 матерям, сини яких загинули під час проведення антитерористичної операції (Операції Об’єднаних Сил) на сході України, 28 членам сімей загиблих в період російсько-української війни та 2 матерям загиблих при виконанні військового обов’язку на території Афганістану, які проживають на території Красилівської міської територіальної громади до Дня Матері;

     • 34,5 тис. грн. - 23 особам допомога на поховання жителів громади; 

           • 15,0 тис. грн. – 2 жителям громади на подолання наслідків стихійного лиха;

9,7 тис. грн. – на фінансування витрат на поховання 2 одиноких (внутрішньо-переміщених осіб);

 • 3,0 тис. грн. – 3 учасникам бойових дій До Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1941-1945 років та інвалідам війни, з їх числа, які проживають на території Красилівської міської  територіальної громади.

 

⇒ На фінансування заходів з поховання 22 учасників російсько-української війни, жителів Красилівської міської територіальної громади використано 919,6 тис.грн. з коштів місцевого бюджету.

 

⇒ Надано фінансову підтримку у розмірі 5,0 тис. грн. для Громадської організації "Красилівського районного товариства інвалідів "Захист".

 

ПІЛЬГИ ТА ВІДШКОДУВАННЯ

Фото без опису

⇒ Відшкодовано кошти за пільговий проїзд окремих категорій населення на міських та приміських маршрутах, що організовано комунальним підприємством міської ради в розмірі 1 407,4 тис. грн.

⇒ Відшкодовано послуги за відвідування міської лазні для пільгових категорій населення за період вересень-листопад в розмірі 50,6 тис. грн.

⇒ Відшкодовано пільги на відвідування Спортивно-реабілітаційного центру в м. Красилів (басейн, спортивний зал)  дітям з інвалідністю віком до 18 років, в т.ч. з числа внутрішньо переміщених осіб, учасникам бойових дій, особам з сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах, учасникам російсько-української війни, які зазнали поранень/травм під час виконання військового обов’язку, жителям громади, яким присвоєно звання «Почесний громадянин міста Красилів»«Почесний громадянин Красилівської міської територіальної громади», членам його сім’ї разі, якщо звання  присвоюється посмертно), членам сімей загиблих учасників російсько-української війни, АТО/ООС, а також діти – особи з інвалідністю з дитинства (незалежно від їх віку) (члени сім’ї першого ступеня споріднення, в разі їх відсутності – другого ступеня споріднення) на суму 42,4 тис. грн.

⇒ Відшкодовано пільгу по оплаті житлово-комунальних послуг, що надаються комунальними підприємствами міської ради 12 жителям громади, яким присвоєно звання «Почесний громадянин міста Красилів» та членам сімей загиблих військовослужбовців, в розмірі 30,9 тис. грн.

⇒ Відшкодовано витрати ПАТ «Укртелеком» за надані телекомунікаційні послуги пільговим категоріям громадян в розмірі 16,6 тис. грн. для 25 осіб.

⇒ Відшкодовано пільгу по оплаті житлово-комунальних послуг, що надаються комунальними підприємствами міської ради жителю громади, якому присвоєно почесне звання «Заслужений донор України», в розмірі 2,0 тис. грн.

 

ПРИДБАНО

Фото без опису

 За ініціативи міського голови Ніли Островської, 32 дітям полеглих, зниклих безвісти та полонених воїнів нашої громади, придбано саме ті подарунки, про які вони мріяли і написали у своїх листах до Святого Миколая. (94,4 тис. грн.)

Фото без опису

 

ОЗДОРОВЛЕНО

Фото без опису

⇒ Протягом 2023 року оздоровлено 22 дітей пільгових категорій  (8 путівок виділено за рахунок коштів державного бюджету, 14 путівок – за кошти обласного бюджету).

СОЦІАЛЬНІ ВИПЛАТИ

Фото без опису

⇒ Прийнято від жителів громади 3007 заяв на призначення усіх видів державних соціальних допомог, компенсацій, пільг та житлових субсидій для подальшої передачі до структурних підрозділів з питань соціального захисту населення Хмельницької РДА та Пенсійного Фонду України.

 

⇒ Видано 371 довідока про взяття на облік внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та прийнято 238 заяв на  допомогу на проживання ВПО. 

 Проведено виплату компенсації 57 фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі, особами з інвалідністю I групи; дітьми з інвалідністю; громадянами похилого віку з когнітивними порушеннями; невиліковно хворими, які через порушення функцій організму не можуть самостійно пересуватися та самообслуговуватися на суму 694,6 тис. грн.

Фото без опису

ЗАСІДАННЯ

Фото без опису

        Проведено 4 засідання Координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству та протидії торгівлі людьми.

        Проведено засідань Опікунської ради з метою прийняття рішень щодо надання соціальних послуг особам, які перебувають в складних життєвих обставинах.

 Рішенням виконавчого комітету Красилівської міської ради від 18.05.2023 року № 1207 утворено  Раду з питань внутрішньо переміщених осіб та проведено 2 засідання.

        Рішенням виконавчого комітету Красилівської міської ради від 24.10.2023 року   № 1415  утворено Координаційний центр підтримки цивільного населення.

Фото без опису

 

 ПОСЛУГИ

Фото без опису

           Надано послуг натуральної допомоги 854 особам, з них – 80 внутрішньо переміщеним особам та надано соціальну послугу догляду вдома 134 особам, а також 67 особам/сім’ям, які перебувають в складних життєвих обставинах надано 408 соціальних послуг.

Фото без опису Фото без опису
Фото без опису Фото без опису

Запроваджено соціальну послугу супроводу дітей з інвалідністю під час інклюзивного навчання.

         Фото без опису

Здійснено:

- 36 виїздів службою «Соціальне таксі» при комунальній установі «Красилівський центр надання соціальних послуг» з метою перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату.

- 652 транспортування хворих на процедуру гемодіалізу в м. Старокостянтинів.

Фото без опису Фото без опису

  Здійснено 103 виїзди мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.

Фото без опису Фото без опису
Фото без опису Фото без опису

⇒ До інтернатних установ області влаштовано 19 громадян похилого віку та інвалідів (в тому числі 15 осіб з числа внутрішньо переміщених осіб).

 

ДОПОМОГА ВПО 

Фото без опису     

⇒З початку введення воєнного стану на території Красилівської міської територіальної громади знайшли прихисток понад 3421 внутрішньо переміщених осіб. 

⇒ Облаштовано 6 місць компактного проживання внутрішньо переміщених осіб в кількості 250 у приміщеннях комунальної власності громади (м. Красилів, у закладах освіти с. Манівці та с. Кульчини).

Фото без опису Фото без опису
Фото без опису Фото без опису

Фото без опису

В рамках співпраці міської ради з благодійними фондами та організаціями, а саме:

БО "МБФ "Червоний Хрест"

міжнародною гуманітарною організацією "MЕDAIR"

міжнародною організацією з міграції (МОМ)

БФ "ПРАВО НА ЗАХИСТ"

МБФ "Руки друзів"

Хмельницького осередку БФ "Рокада"

БФ "Карітас - Хмельницький УГКЦ"

БФ "Успішна Хмельниччина"

ГО «Жіночий антикорупційний Рух»

 «Благодійний фонд «Координаційний штаб волонтерів Красилівської територіальної громади»

 внутрішньо переміщені особи, які проживають на території Красилівської міської територіальної громади неодноразово отримували благодійну допомогу у вигляді одягу, продуктів харчування та засобів гігієни.

Фото без опису Фото без опису
Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Прийнято заяви та передано до Хмельницької обласної військової адміністрації переліки осіб, що розмістили внутрішньо переміщених осіб,з метою відшкодування витрат за проживання за рахунок коштів Товариства Червоного Хреста України (обсяг витрат - 2035,2 тис. грн.) 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь