Комунікація

Розглянуто 2254 звернення жителів громади із різноманітних питань.

На особистому прийомі міським головою прийнято 578 жителів громади.

Надійшло та опрацьовано 5887 звернень від юридичних осіб.

Протягом 2023 року міським головою:

видано 981 розпорядження;

⇒ проведено 26 засідань виконавчого комітету, на яких прийнято 517 рішень з питань життєдіяльності громади та окремих її жителів;

⇒ проведено 11 засідань сесії ( 5 чергових і 6 позачергових)  на яких прийнято 306 рішень.

⇒ З-за підтримки «U-LEAD з Європою», представники громад Тернопільської та Волинської областей відвідали громаду з метою ознайомлення успішним досвідом роботи нашого муніципалітету у різних сферах.

Міський голова Ніла Островська взяла участь в засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.

В жовтні 2023 року міський голова виступила спікером на Форумі підприємців Хмельниччини «Нічого для бізнесу, без бізнесу».

ONLINE і медіа

Ведеться пряма трансляція сесійних засідань та

засідань виконавчого комітету.

⇒ З початку повномаштабного вторгнення рф міським головою періодично проводяться брифінги щодо ситуації в громаді.

Міський голова звітує про роботу НАЖИВО в ефірах телеканалів.

МІЖНАРОДНІ ВІДНОСИНИ

⇒ В червні 2023 року міський голова Ніла Островська представляла Україну як делегат Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи на засіданні Комітету в місті Арнем, Нідерланди.

⇒  В жовтні 2023 року на запрошення громадської організації «Діалог для розуміння» та громадської організації «Агенція розвитку освітньої політики» міський голова Ніла Островська взяла участь у семінарі, присвяченому підтримці жінок у політиці, який проводився в рамках проєкту «Вона може» - розширення прав і можливостей жінок в українських громадах», що реалізується за підтримки Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччини (м. Берлін) і мета якого –  розбудова міжнародної співпраці. Обмінювались досвідом та кращими практиками з гендерних та соціальних питань, досвідом німецьких та українських громад у роботі з біженцями та внутрішньо переміщеними особами, а головне - напрацювали перші кроки до регіональної співпраці і розбудови партнерства між нашою та німецькою громадами.

В листопаді 2023 року Ніла Островська взяла участь у Шостій німецько-української конференції муніципальних партнерств, яка проходила у місті Лейпциг (Німеччина) під особистим патронатом Президента Франка-Вальтера Штайнмайєра.

Також в листопаді 2023 року Ніла Островська поділилася досвідом боротьби і стійкості Красилівської громади на Конференції мерів ACT NOW 2023 у Брюсселі, присвяченій розширенню можливостей відбудови через місцеве самоврядування та розбудові міжнародного партнерства.