ДІЯЛЬНІСТЬ МОЛОДІЖНОЇ РАДИ

09 Грудня, 2020 р., 08:40
18 лютого 2020 року члени Красилівської молодіжної ради Микола Палівода та Ващук Дмитро провели тренінг для лідерів учнівського самоврядування Красилівської громади на тему: «Я – лідер».
09 Грудня, 2020 р., 08:39
Сьогодні, 26 вересня проведено перше засідання Красилівської молодіжної ради, яка була заснована 5 вересня 2019 року як консультативно-дорадчий орган з питань молодіжної політики.
09 Грудня, 2020 р., 08:37
Лідери учнівського самоврядування Красилівської ЗОШ І-ІІІ ст.№1, разом із педагогом-організатором Мариною Ванчуляк активно працюють над реалізацією проекту «Zero Waste School.Красилів», «Green Life», мета якого знизити рівень невідсортованого сміття в закладах освіти громади. Хорошу ініціативу лідерів підтримала Красилівська міська рада, виділивши із бюджету громади 25,0 тис. гривень на придбання сміттєвих баків.