Сміття збирай та сортуй – у чисте майбутнє впевнено крокуй!

Дата: 09.12.2020 08:37

Лідери учнівського самоврядування Красилівської ЗОШ І-ІІІ ст.№1, разом із педагогом-організатором Мариною Ванчуляк активно працюють над реалізацією проекту «Zero Waste School.Красилів», «Green Life», мета якого знизити рівень невідсортованого сміття в закладах освіти громади. Хорошу ініціативу лідерів підтримала Красилівська міська рада, виділивши із бюджету громади 25,0 тис. гривень на придбання сміттєвих баків.

Протягом тижня лідери учнівського самоврядування передавали сміттєві баки закладам загальної середньої освіти громади, проводили консультації та запропонували учням 20-21 вересня 2019 року взяти участь у Всеукраїнській соціально-екологічній акції прибирання зелених зон з роздільним збором сміття «World cleanup day».

Запрошуємо школярів, педагогів, батьків та усіх небайдужих жителів громади долучатися до екологічного проекту «Zero Waste School. Красилів», «Green Life» та разом робити нашу громаду кращою, чистішою, затишнішою і комфортнішою для проживання!