07 Березня, 2024 р., 13:29
12.03.2024 з 10:00 год. до 12:00 год. у приміщенні відділення поліції #4 Хмельницького РУП ГУНП в Хмельницькій області  за адресою: м. Красилів, вул. Грушевського, 46, буде здійснюватися особистий прийом громадян керівництвом ГУНП в Хмельницькій області.
14 Лютого, 2024 р., 15:25
Оголошення про проведення конкурсу з визначення суб’єкта господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території Красилівської міської територіальної громади
02 Лютого, 2024 р., 13:50
Графік особистого прийому громадян Хмельницька РВА
04 Січня, 2024 р., 15:02
1. Найменування суб’єкта оціночної діяльності : Фізична особа підприємець Трубач Андрій Степанович (м. Хмельницький, вул. Горбанчука, 4/1, кв. 91).
19 Грудня, 2023 р., 13:19
Відповідно до рішення сесії Красилівської міської ради від 14.12.2023       № 22 «Про приватизацію об’єкта нерухомого майна комунальної власності» інформуємо про приватизацію, шляхом продажу на електронному аукціоні без умов, об’єкт нерухомого майна комунальної власності – нежитлову будівлю громадського призначення (баня), яка належить до комунальної власності Красилівської міської територіальної громади, загальною (зовнішня) площею 268,1 кв. м. та основною (внутрішня) 216,7 кв. м., що розташований за адресою: Хмельницька область, Хмельницький район, с. Чернелівка, вул. Центральна, 73А.
19 Грудня, 2023 р., 13:18
Назва об’єкта оцінки: нежитлова будівля громадського призначення (баня), яка належить до комунальної власності Красилівської міської територіальної громади, загальною (зовнішня) площею 268,1 кв. м. та основною (внутрішня) 216,7 кв. м., що розташована за адресою: Хмельницька область, Хмельницький район, с. Чернелівка, вул. Центральна, 73А.
21 Листопада, 2023 р., 11:37
Про прийом заяв про включення кандидатур від громадськості до складу комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України
30 Вересня, 2023 р., 14:34