30 Червня, 2021 р., 14:34

17 Червня, 2021 р., 16:42
Красилівська житлово-експлуатаційна контора  інформує про намір здійснити зміну діючих тарифів на послуги з поводження з  побутовими відходами     Керуючись Порядком інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018р. №130, Красилівська ЖЕК доводить до відома споживачів про намір здійснити зміну  діючих тарифів на послугу з поводження з побутовими відходами (вивезення та захоронення  твердих побутових відходів):
15 Червня, 2021 р., 16:00
графік особистого прийому громадян в хмельницькій районній державній адміністрації