30 Березня, 2021 р., 16:24
1. Найменування суб’єкта оціночної діяльності: Фізична особа підприємець АврамчукІгор Віталійович ( м. Хмельницький, вул. Панаса Мирного, 32,ф кв. 171).
12 Березня, 2021 р., 10:33
Інформаційне повідомлення про проведення повторного конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності
12 Березня, 2021 р., 10:32
Красилівська міська рада інформує
01 Березня, 2021 р., 14:13
З 01 березня 2021 року заяви з необхідними документами для призначення житлових субсидій та надання усіх видів допомог приймаються уповноваженими особами виконавчого органу або центру надання адміністративних послуг органів місцевого самоврядування виключно з формуванням електронної справи, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2020 року №1035 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України».