СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ

02 Грудня, 2022 р., 13:59
Щорічно з 25 листопада до 10 грудня в усьому світі проводиться акція «16 днів проти насильства» з метою привернення уваги до проблем подолання будь-яких форм насильства.
25 Липня, 2022 р., 15:00
Умови надання грошової допомоги від міжнародних організацій 1. Грошова допомога надається міжнародними організаціями в рамках реалізації проєкту щодо надання додаткових заходів соціальної підтримки окремих категорій населення, зокрема з числа внутрішньо переміщених осіб, передбаченого Постановою Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2022 року № 487 «Про реалізацію спільного з Місією Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні та Товариством Червоного Хреста України проекту щодо додаткових заходів соціальної підтримки окремих категорій населення».
18 Липня, 2022 р., 08:56
ЮНІСЕФ разом із Міністерством соціальної політики України розпочинають багатоцільову програму грошової допомоги для незахищених родин із дітьми, які постраждали через війну та потребують фінансової підтримки.
30 Травня, 2022 р., 08:04
Фізична форма насилля  -  ляпаси, стусани, штовхання, щипання, шмагання, кусання, а також незаконне позбавлення волі, нанесення побоїв, мордування, заподіяння тілесних ушкоджень різного ступеня тяжкості, залишення в небезпеці, ненадання допомоги особі, яка перебуває в небезпечному для життя стані, заподіяння смерті, вчинення інших правопорушень насильницького характеру.
20 Травня, 2022 р., 15:51
Під головуванням міського голови,сьогодні, 20 травня, відбулося засідання Координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству та протидії торгівлі людьми при виконавчому комітеті Красилівської міської ради.

04 Лютого, 2022 р., 11:50
Довідник безбар'єрності
24 Листопада, 2021 р., 15:37
Виконавчим комітетом Красилівської міської ради затверджено План заходів в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»,  що  будуть проходити на території Красилівської міської територіальної громади з 25 листопада по 10 грудня 2021 року. Дана акція щорічно проводиться у регіонах України з метою привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім'ї, протидії торгівлі людьми, жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків.