Красилівська міська територіальна громада

Красилівська міська рада Хмельницької області

Моральний кодекс честі Молодіжної ради

Красилівська молодіжна рада (далі — рада) є тимчасовим консультативно-дорадчим органом при міському голові, утвореним  для сприяння участі молоді Красилівської міської об’єднаної територіальної громади у формуванні та реалізації молодіжної політики, налагодження ефективної взаємодії органів місцевого самоврядування з громадськістю.

1. Кожний член ради повинен виконувати свій громадянський обов’язок, а саме – сприяти становленню України як суверенної й незалежної, демократичної, соціальної, правової держави. Зазначені якості введені в норму статтею 1 Конституції України.

2. Члени ради зобов’язані обмінюватись правдивою інформацією, утримуватись від оприлюднення або поширення неперевіреної, оманливої інформації, викривлених відомостей з будь-яких питань.

3. Члени ради повинні використовувати ввірені їм службове майно, кошти та будь-які інші активи ефективно, за призначенням.

4. Основою формування політики поведінки членів ради в межах їх обов’язків і повноважень є загальноприйняті моральні і етичні цінності і стандарти напрацьовані людством і українським суспільством.

5. Здійснюючи свою діяльність в рамках ради її члени виявляють повагу, розсудливість і врівноваженість один до одного, не допускаючи будь-якої соціальної напруги і конфліктних ситуацій.

6. Ні один із членів ради не обмежується у своїх моральних ідеалах, але і не може нав’язувати їх іншим членам. Всі члени ради рівні у виборі ідеологічних, релігійних та інших переконань, кожне з яких не може бути домінуючим в раді.

 

7. Завдання Кодексу:

7.1 Сприяння досягненню мети ради і її завдань, реалізації колективних можливостей членів ради та їх прав;

7.2 Забезпечення ефективного і свідомого виконання кожним членом ради своїх обов’язків, активної діяльності щодо вирішення завдань ради;

 7.3 Формування у членів ради етичних і ділових норм поведінки, дотримання їх у взаємовідносинах між собою та в процесі своєї діяльності в межах ради;

7.4 Виховання у членів ради взаємної поваги, чесності, об’єктивної оцінки вчинків та дій своїх колег по раді, принципової позиції у прийнятті відповідних рішень;

 7.5 Забезпечення згуртованості членів ради, морального їх єднання, активної позиції у захисті прав членів ради і реалізації їх інтересів.

8. Члени ради ставлять за абсолютний авторитет Конституцію України, Закони України і інші нормативні документи, які формують правове поле взаємовідносин громадян і суб’єктів держави. У своїй діяльності в раді її члени керуються вимогами положень законодавчих та нормативних актів, виконують свою роботу в межах дій правових норм.

9. Взаємовідносини з державними органами члени ради будують на принципах законності і взаємоповаги.

10. Члени ради можуть вступати в різні за їх вибором політичні партії, рухи, об’єднання і бути їх членами. Кожен з членів ради в цілому може брати участь в політичних акціях, підтримувати політичні партії, рухи та об’єднання, бути учасником виборчих компаній, але не мають права використовувати логотип та символіку ради у своїй політичній діяльності.

11. Кожен член ради добровільно бере на себе зобов‘язання щодо участі у виконанні завдань ради. В разі прийняття на себе таких зобов‘язань, виконання їх є обов’язковим.

12. Члени ради всіляко повинні підтримувати авторитет і імідж ради, авторитет і репутацію кожного з її членів. У взаємовідносинах між собою члени ради поважають знання, вміння та досвід один одного, надають об’єктивну оцінку пропозиціям всіх членів ради.

13. Відповідальність, пунктуальність і доброзичливість – обов’язкові умови взаємовідносин в раді.

14. Самореклама, яка шкодить іншим членам або раді, спроби завоювання авторитету, шляхом дискредитації інших членів ради – несумісні з членством в раді.

15. Члени ради утримуються від неправомірної критики на адресу будь-кого з членів ради, необґрунтованого публічного засудження їх діяльності, інших дій, які можуть нанести моральної шкоди і підірвати репутацію членів ради.

16. Положення даного Кодексу поширюються на всіх без виключення членів ради. Всі члени ради у своїй діяльності дотримуються положень даного Кодексу.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь