Медицина

З 1 січня 2021 року комунальне некомерційне підприємство «Красилівська багатопрофільна лікарня» та Красилівський центр первинної медико-санітарної допомоги перейшли під управління Красилівської міської ради.

РЕМОНТИ

⇒  Завершено будівництво першої черги відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги (приймального відділення ).

⇒ Виконано капітальний ремонт в цокольному приміщенні площею 840 м2 із заміною усіх застарілих магістралей та інженерних мереж із додатковим утепленням будівлі та улаштуванням  в’їзного теплого боксу для розвантаження медичного транспорту та зоною розвороту прибуваючого медичного транспорту.

В рамках ремонту облаштовано:

• реанімаційний зал,
  • дві двомісні палати,
  • лабораторію,
  • кабінети ультразвукової діагностики та ендоскопії,
  • операційну з предопераційною,
  • перевязувальну,
  • рецепцію,
  • дитячу зону,
  • кабінет комп’ютерної томографії (КТ) та рентгенографії, пультову рентген кабінетів,
  • ординаторську,
  • кабінет середнього, молодшого медичного персоналу та старшої медичної сестри (склад медикаментів),
  • три матеріальних кімнати (для чистої, брудної білизни та інвентарю),
  • склад надзвичайних ситуацій, приміщення для маломобільних груп населення (вбиральня).

Загальна вартість виконаних будівельних робіт - 9.5 млн. грн.

⇒ Одночасно, із проведенням ремонту приймального відділення,  за кошти лікарні:

• виконано ремонт 94 м2 навчальної кімнати персоналу відділення невідкладної (екстреної ) допомоги вартістю 186 тис. гривень.
  • проведено кисневу розводку 10 кабінетів ВНЕМД вартістю 42 тис. гривень.

УКОМПЛЕКТОВАНО

⇒ Відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги (приймальне відділення) укомленктовано сучасним обладнанням:

• 32-зрізовим комп’ютерним томографом вартістю 11, 3 млн. грн.
  • пересувним, сучасним, багатоцільовим, портативним УЗД-апаратом високого класу SAMSUNG HM70A  з панеллю управління, режимами двомірної реконструкції та функцією запису огляду на зовнішні накопичувачі інформації, вартістю 1,9 млн гривень.

ПРИДБАНО

⇒ Сучасний цифровий рентгенівський апарат вартістю 3.5 млн. грн. – на даний час розпочато реєстраційну процедуру в  Державному комітеті з ядерного регулювання (ДКЯР).

ОТРИМАНО

⇒ Красилівська багатопрофільна лікарня отримала автономну кисневу станцію вартістю 6,0 млн. грн., потужністю виробництва 640 літрів кисню на хвилину. На даний час, за рахунок коштів бюджету громади, в сумі 779 тис. грн., виконуються монтажні роботи та підключення станції до кисневих мереж лікарні.

⇒ «Красилівський Центр ПМСД» отримав:

• Кисневі концентратори KSOC-10/KS-10E (10 л) 25 шт – 92,5 тис. гривень;

• Мобільний діагностичний комплекс (телемедицина) Idis7500 3 шт – 327,0 тис. гривень;

• Автомобіль Renault Duster для обслуговування населення Западинського та Веселівського старостинських округів – 470,0 тис. гривень.

ВИДІЛЕНО

⇒ 700 тис. грн. для виконання робіт по: пожежному спостереженню (завершення), відеонагляду, блискавко захисту, укладанню плитки підлоги «теплого боксу» та його опаленню, улаштуванню інфекційного ізолятора (частину будівельних робіт виконано в ході першої черги будівництва).

ЗАКУПЛЕНО

⇒ Відповідно до Програми фінансової підтримки КНП «Красилівський Центр ПМСД»  кошти з місцевого бюджету спрямовано на:

• оплату пільгового відпуску медикаментів для населення Красилівської громади – 335,4 тис.грн гривень.;
  • закупівлю виробів медичного призначення (калоприймачі та катетери) – 9,5 тис.гривень;
  • облаштування доступності підрозділів Центру ПМСД згідно вимог ДБН 2018 року (Кульчинівська та Западинська АЗП-СМ) – 18,2 тис. гривень.
  • закупівлю електропідйомника у Кульчинівську амбулаторію загальної практики-сімейної медицини – 30,0 тис. гривень.
  • закупівлю 13 кондиціонерів на фельдшерські пункти громади – 129,9 тис. грн. (на послуги із встановлення виділено – 45,0 тис. грн.)

⇒ За кошти закладу охорони здоров’я (НСЗУ)  закуплено:

• медикаменти, дезинфікаційні засоби та засоби індивідуального захисту на суму – 231,8 тис. гривень.

• електрокардіограф ЮКАРД -100 вартістю – 52,0 тис. гривень.

ЛІКИ

⇒ Забезпечено можливість придбання необхідних ліків жителями сільських населених пунктів в приміщеннях фельдшерсько-акушерських пунктів сіл: Кульчинки, Волиця, Вереміївка, Хотьківці, Митинці, Заставки, Чепелівка, Слобідка-Красилівська, Дубище, Яворівці та амбулаторій загальної практики сімейної медицини сіл Западинці, Чернелівка, Кульчини.

ЕНЕРГОНОСІЇ

⇒ Згідно з вимогами Бюджетного кодексу України оплата комунальних послуг, спожитих закладами охорони здоров’я, забезпечується за рахунок коштів місцевого бюджету.

⇒ На вказані цілі  було спрямовано – 5200,4 тис. грн., з них:

• 4357,9 тис.грн. на оплату енергоносіїв КНП «Красилівська багатопрофільна лікарня»;
  • 842,5 тис.грн. на оплату енергоносіїв, спожитих КНП «Красилівський Центр первинної медико-санітарно допомоги».