На розвиток спорту та підтримку молодіжної політики, утримання дитячо-юнацької спортивної школи імені Героя України Вадима ЗЕЛЕНЮКА  Красилівської міської ради,  проведення спортивно-масових заходів із бюджету громади спрямовано 3 980,3 тис. грн.

Присвоєно дитячо-юнацькій спортивній школі Красилівської міської ради ім’я Героя України Вадима ЗЕЛЕНЮКА

Фото без опису

З метою вшанування пам'яті Героя України Вадима Зеленюка у дитячо-юнацькій спортивній школі відкрито нове відділення боротьби вільної для дітей від 6 до 11 років.

Проведено перший дитячий літній турнір з футболу у якому збірна команда дитячо-юнацької спортивної школи імені Героя України Вадима ЗЕЛЕНЮКА здобула Супер-кубок.

Фото без опису Фото без опису

ПРОВЕЛИ

⇒  28 спортивно-масових заходів різного рівня з дотриманням вимог воєнного стану.

ТРАДИЦІЙНО

⇒ До Дня міста проведено турніри з тенісу настільного, волейболу, шахів за Кубок міського голови.

⇒ До Міжнародного дня молоді, Дня фізичної культури та спорту проведено міські змагання з футболу і гандболу, тенісу настільного.

⇒ Проведено всеукраїнський турнір з гандболу, присвячений пам’яті першого директора школи Петра Михайловича Місюри.

СПОРТИВНА ГОРДІСТЬ ГРОМАДИ

⇒Вдруге Владислава КОРОЛЬЧУК посіла 3 командне місце в Чемпіонаті Європи з швидких шахів та бліцу серед юнаків та дівчат в категорії до14 років серед дівчат та 10 місце з швидких шахів, 5 місце з бліцу, м. Брежице (Словенія).

2 місце серед дівчат на  Міжнародному шаховому турнірі «TheBalticWay» в категорії до 14 років м. Вільнюс (Литва).

2 місце серед дівчат Всеукраїнський юнацький шаховий турнір «Вінницькі веремії» м. Вінниця.

3 місце у Всеукраїнському шаховому турнірі «Вінниця весняна-А».

1 місце серед у 14-ому шаховому фестивалі «Зорі Карпат».

Вихованці відділення гандболу (дівчата та юнаки) дитячо-юнацької спортивної школи імені Героя України Вадима ЗЕЛЕНЮКА Красилівської міської ради посіли ІІІ місце у Чемпіонаті України з гандболу.

Вихованці відділення гандболу (дівчата) здобули перемогу у V Всеукраїнському турнірі з гандболу серед школярів, хлопці – вибороли ІІІ місце у турнірі.

Петлюк Дарія здобула ІІ місце та срібну нагороду у парних змаганнях з настільного тенісу на V Літній Гімназіаді України 2023 (тренер Віталій ТЕРЕЩУК).

Команда юних красилівчан здобула переможні місця в особисто-командних змаганнях Чемпіонату України з ушу (тренер Віталій РИБАК).

Працівники освіти громади здобули перемогу у відкритому чемпіонаті Хмельницької області з волейболу

Микола Никифорович ОНІЩУК здобув четверте місце зі спортивної ходьби на IX Чемпіонаті світу з легкої атлетики серед ветеранів в місті Торунь (Польща).

ФК «Случ-Красилів» срібний призер Чемпіонату Хмельницької області з футболу у 2023 році.

ФК «Западинці» володар кубку Хмельницького району з футболу і віце-чемпіон Чемпіонату Хмельницького району з футболу 2023.

ФІНАНСУВАННЯ

⇒ Надано фінансову підтримку Громадській організації «Футбольний клуб «Случ-Красилів» – 580,0 тис. грн.

⇒ Громадській організації «Футбольний клуб «Западинці» - 100,0  тис.грн.

СПОРТИВНО-РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР

Утримання установи - 5 392,8 тис. грн.

Надходження:

- плата за відвідування закладу - 2 074, 3 тис. грн.;

-плата за оренду приміщень - 225,5 тис грн.

⇒ За рік роботи Спортивно-реабілітаційний центр відвідали понад 15000 маленьких та дорослих жителів і гостей нашої громади.

⇒ Заклад відвідує 32 особи пільгових категорій.

2 технічних працівники.

⇒ В малому та великому басейнах проводяться заняття з плавання для дітей різних вікових категорій:

-від 0 до 3 років (малий басейн) – 50 дітей;

-від 3 до 5 років (малий басейн) – 85 дітей;

-від 5 до 17 років (великий басейн) – 286 дітей;

-спортивна група від 5 до 17 років (великий басейн) – 46 дітей.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису

⇒ Функціонує група для дорослих, де можна вдосконалити свої навички з плавання, пройти реабілітацію;

⇒ Проходять сімейні заняття з плавання, де займається одночасно до 10 сімей з дітьми.

⇒ Проходять заняття з аквааеробіки, де займається одночасно близько 20 відвідувачів два рази в тиждень.

⇒ Окрім плавання попитом користуються  тренажерні зали, гідрованна та масаж.

⇒ Функціонує школа програмування для дітей "Logika".

⇒ З початку повномасштабного вторгнення рф на територію нашої країни, багато військових потребує проходження реабілітації - з цією метою підписано договір із Староконстянтинівським військовим госпіталем згідно якого військові можуть проходити безкоштовно реабілітацію в Спортивно-реабілітаційному центрі. Цією можливістю щотижня користуються від 16 до 20 військових.

⇒ Змагання:

- з нагоди Дня фізичної культури та спорту та 578-ї річниці з дня першої писемної згадки про наше місто Красилів вдруге пройшов Відкритий Кубок з плавання для дітей віком від 6 до 17 років. В запливі взяли участь 43 учасники. Кубок з плавання вже другий рік поспіль виборов Лисий Владислав, який проплив дистанцію 100м В/С (вільний стиль) за 1хв 17сек 91м/сек. Всі призери та учасники змагань нагороджені грамотами, дипломами та медалями.

- 16 вихованців Спортивно-реабілітаційного центру за підтримки міського голови Ніли Островської  10 грудня взяли участь у змаганнях з відкритої першості з плавання серед школярів до Різдвяних свят, що відбулися на базі спортивно-оздоровчого закладу «Юність» в місті Жмеринка Вінницької області. Юні плавці зайняли загальнокомандне 3 місце.

- 10 учасників Спортивно-реабілітаційного центру 15 липня в с. Стригани на території мальовничої місцевості Голубі озера взяли участь в благодійному заході на підтримку Збройних сил України – запливі на відкритій воді «Козацька верста».
Призерами у категоріях:
17 років і молодші стала Катерина ПУРИК, зайнявши ІІІ місце;
в категорії жінки 40-49 років ІІІ місце здобула Валентина ГЕЙКІНА;
в категорії 50+ років серед жінок ІІ місце виборола Лариса ФІЛІПОВИЧ і І місце тренер Оксана ГРИНІВ.

- Вихованці Спортивно-реабілітаційного центру також взяли участь 6 квітня у відкритому чемпіонаті з плавання «Весняні проліски», що відбувся на базі Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді, показавши відмінний результат в змішаній естафеті, та здобули 2 місце.