Успіхи

Залучення інвестицій та додаткових фінансових ресурсів на розвиток громади є одним із пріоритетів роботи міської ради!

Красилівська міська рада  брала участь у міжнародних програмах та працювала над залученням кредитних коштів міжнародних фінансових установ і вже маємо відповідний позитивний досвід.

РОЗПОЧАТО СПІВПРАЦЮ З

⇒   Міський голова підписала кредитну угоду з Північно-екологічною корпорацією NEFCO, в рамках якої громада отримає 15 млн грн. кредитних коштів на пільгових умовах (під 3 % річних у гривні) на комплексну термомодернізацію закладу дошкільної освіти № 4 «Сонечко» та Красилівської загальноосвітньої школи № 4 ім. Петра Кізюна та 155 тис. євро (майже 5 млн. грн.) грантових коштів. Станом на сьогодні розроблено бізнес-план реалізації проєкту, отримано погодження Міністерства фінансів України та НЕФКО про його фінансування.

ОТРИМАНО

⇒ Грантові кошти від Посольства Німеччини на реалізацію проєкту «Реабілітаційна кімната для людей з обмеженими можливостями» спільно з Громадською організацією Красилівське районне товариство інвалідів «Захист».

Завдяки реалізації проєкту придбано сучасну реабілітаційну кабіну для проведення відновного лікування людей з обмеженими можливостями, яку встановлено в приміщенні громадської організації.

Загальна вартість проєкту становить 236 тис. грн., з яких:

210 тис. грн. – грантові кошти;

26 тис. грн. – співфінансування з бюджету громади.

⇒ перемогу в конкурсі малих грантів для громад DREAMactions 4.0.   Сума грантових коштів  100,0 тис. грн., співфінансування з бюджету громади – 70,0 тис. гривень.

В рамках реалізації проєкту заплановано встановлення в центральній частині міста екологічного сучасного ландшафтного  об’єкту –   сонячного дерева із лавками, з безкоштовною точкою WI-FI  та сонячними панелями, що дадуть можливість підзаряджати  мобільні пристрої (8 пристроїв одночасно) та здійснювати додаткове освітлення вулиці в темний час доби.

⇒ в рамках проєкту «Польсько-українське сусідство 4:0» з метою обміну досвідом у сферах муніципального управління, реалізації спільних проєктів та ініціатив, спрямованих на розвиток громади Красилівською міською радою в особі голови Ніли Островської, Красилівською Громадською організацією «Молодь за майбутнє» в особі голови Лесі Маланчак та Фондом «Хагія Марина» в особі голови Патрика Панасюка підписано Меморандум про співпрацю.

СТВОРЕНО ЦНАП

⇒ В рамках міжнародної підтримки  та перемоги у 4 раунді Фази впровадження Програми «U-LEAD з Європою»,  в громаді створено сучасний Центр надання адміністративних послуг. Красилівська міська рада отримала комп’ютерну техніку, програмне забезпечення, меблі для ЦНАП та двох віддалених робочих місць вартістю 1251,63 тис. грн.

Для реалізації зазначеної програми з бюджету громади було спрямовано кошти в сумі 488,3 тис. грн. на ремонт приміщення Центру надання адміністративних послуг міської ради.

ОБСЛУГОВУВАННЯ

⇒ Працюють фахівці різних структурних підрозділів міської ради: реєстраційного відділу, сектору державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців та права власності на нерухоме майно, відділу земельних ресурсів та екології, сектору містобудування та архітектури, відділу соціального захисту населення. Крім того, у ЦНАПі постійно є представники Красилівської ЖЕК та Красилівського ПВКГ, які нададуть інформацію про житлово-комунальні послуги, а щотижня, протягом одного робочого дня, консультації з питань пенсійного забезпечення, надає представник Головного управління Пенсійного фонду в Хмельницькій області.

ПРИЙНЯТО

⇒ Реєстраторами та спеціалістами ЦНАП Красилівської міської ради прийнято 8757 звернення щодо отримання адміністративних і соціальних послуг  та документів дозвільного характеру, а саме:

• реєстрація /зняття/ місця проживання – 2395;
  • державна реєстрація права власності на нерухоме майно – 2402;
  • державна реєстрація інших речових прав на нерухоме майно – 516;
  • видача інформаційної довідки та виписки з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно – 119;
  • надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягу з ДЗК – 1778;
  • видача витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки – 323;
  • вклеювання до паспорта громадянина України фотокартки при досягненні 25 і 45-річного віку – 350;
  • надання будівельного паспорта забудови земельної ділянки – 49;
  • надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки – 38;
  • оформлення та надання паспорта прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності – 65;
  • реєстрація повідомлення про початок виконання будівельних робіт – 88;
  • реєстрація та видача декларації про готовність об'єкта до експлуатації – 51;
  • надання дозволу на участь у дорожньому русі транспортного засобу, вагові або габаритні параметри якого перевищують нормативні – 77;
  • надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами – 15;
  • видача рішення щодо можливості/неможливості видачі дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря – 17;
  • реєстрація та видача декларації відповідності матеріально-технічної бази роботодавця вимогам законодавства з питань охорони праці та промислової безпеки – 29;
  • підтвердження відомостей про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи – 187;
  • державна реєстрація/ припинення/ юридичної особи та фізичної особи-підприємця (інші дії) – 173;
  • надано інших послуг місцевого значення – 85.

ДІЯ

⇒ Через Додаток державних онлайн-послуг «Дія» прийнято від громадян та подано суб’єктам наданням адміністративних послуг – 129 звернень на отримання адміністративних послуг різного характеру.