У 20 закладах загальної середньої освіти навчається  3359  школярів.

У 15 закладах дошкільної освіти та 4 структурних дошкільних підрозділах -  виховується 870 дітей.

У 2 закладах позашкільної освіти розвивають свої здібності та таланти 1176 вихованців.

Саме тому, 58,2 % бюджету громади спрямовано на фінансування освітньої галузі.

У 2022 році – це 155 524,7 тис. грн., із яких:

84 128,1 тис. грн. – кошти державного бюджету,

71 396,6 тис. грн. – кошти бюджету громади.

(в тому числі 125 835,3 тис. грн. – заробітна плата педагогічних та непедагогічних працівників).

РЕМОНТИ

⇒ Облаштовано 26 укриттів в закладах дошкільної та середньої освіти (проведено поточний ремонт, замінено освітлення, вікна, облаштовано місця для сидіння, кімнати та куточки гігієни, придбано ліхтарі аварійного освітлення) на що з бюджету громади спрямовано 483,0 тис. грн.

Виготовлено господарським методом 152 лави для укриттів (28,5 тис. грн.).

⇒ Створено комфортні умови для навчання учнів 10-х класів (101,5 тис. грн.).

ВСТАНОВЛЕНО

⇒ Кнопки безпеки в закладах дошкільної освіти міста,  Дружненській, Кульчинівській, Чепелівській, Чернелівській, Западинській та Митинецькій гімназіях  (54,8 тис.грн.).

ПРИДБАНО

⇒ 2 шкільних автобуси: один з яких - за кошти місцевого бюджету (2 499,0 тис. грн.),

другий - на умовах  співфінансування - 42,3% з місцевого бюджету (1 095,6 тис.грн.) та 57,7% з державного бюджету (1 494,4 тис. грн.).

Для харчоблоку Чепелівської гімназії ім. Петра Шемчука та ЗДО с. Чепелівка  «Сонечко» - плиту електричну (37,7 тис. грн.).

Для Красилівського ліцею - парти та стільці (172,5 тис.грн.), мультимедійні проєктори та проєкційні екрани (357,3 тис. грн.).

Для Красилівської гімназії №1 - меблі для роздягалень спортивного залу (20,0 тис. грн.) та пилосмок (9,3 тис. грн.).

Для Дружненської гімназії - генератор (167,0 тис. грн.).

Для закладів дошкільної освіти міста - кухонне приладдя, насос, іграшки, миючі та дезинфікуючі засоби  (29,0 тис. грн.).

ХАРЧУВАННЯ

⇒ 737 дітей пільгових категорій забезпечені безкоштовним харчуванням у дитячих садках та школах громади, в тому числі: діти військовослужбовців та діти із числа внутрішньо переміщених осіб.

⇒ Із бюджету громади на організацію харчування дітей дошкільного віку та учнів спрямовано 2 080,4 тис.грн.

ВПЕРШЕ

⇒ Вісім учнів початкових класів стали переможцями І міської науково-практичної конференції «Перший крок у науку» та прийняті до Красилівського наукового товариства учнів «Успіх» Малої академії наук України.

⇒ Створено Центр психологічної допомоги та підтримки з метою надання екстреної цілодобової психологічної допомоги дорослим та дітям.

⇒ Для  жителів та гостей Красилівської громади створено мовний клуб         «Спілкуємося українською».

⇒ Будинком творчості дітей та юнацтва Красилівської міської ради організовано та проведено Мистецький марафон  “Разом – до Перемоги!” тривалістю у три місяці для дітей, підлітків та їхніх батьків.

⇒ Вихованці гуртка живопису та студії образотворчого мистецтва Будинку творчості дітей та юнацтва Красилівської міської ради спільно із БФ  «Ми поруч» відтворили на будівлі у центрі м. Красилів малюнок Ярослава Золотарьова «Один народ! Одне серце! Одна перемога!»

⇒ Вперше проведено благодійний футбольний турнір та ярмарок під час якого зібрали     6,9 тис.грн. гривні на придбання автомобіля для красилівчан, які знаходяться на передовій.

⇒ Отримали перемогу у швейцарсько -українському проєкті DESIDE SUMMER CLUBS  « МИ ВДОМА - МИ В УКРАЇНІ!,» - організовано роботу літнього клубу для майже 400 дітей Красилівської МТГ та дітей з числа внутрішньо переміщених осіб.

⇒ За ініціативи Ніли ОСТРОВСЬКОЇ започатковано традицію щороку, до Дня міста разом із учнями 10-х класів висаджувати дерева.

⇒ Школи громади долучилися до благодійного освітнього проєкту від асоціації квіткових виробників Нідерландів та України  «Flowers4school» висадивши  8000 цибулини весняних квітів на території закладів.

⇒ Освітяни громади долучилися до  Всеукраїнського забігу «Шаную воїнів, біжу за Героїв України».

ВІДЗНАКИ, ПРЕМІЇ, НАДБАВКИ

За якісну та результативну участь у предметних олімпіадах, науково-дослідницькій діяльності 20-и призерам ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад, ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН та їх науковим керівникам були вручені Подяки міської ради та грошові премії

(47,8 тис. грн).

⇒ До Дня Конституції України  вручено відзнаки «Гордість Красилівської громади» та грошові премії у сумі 21,0 тис. грн.  із бюджету громади 25 випускникам-медалістам.

⇒ Вручено грошові премії учням закладів загальної середньої освіти, які склали національний мультипредметний тест із максимальним результатом - 200 балів         (60,00 тис. грн.)

⇒ Забезпечено виплату надбавки за престижність праці педагогічним працівникам          громади, залежно від наповнюваності класів, на що з бюджету громади спрямовано          4 501,6 тис. гривень.

⇒  Виплачено додаткову заробітню плату в сумі посадового окладу для педагогічних працівників закладів освіти громади які навчаються очно (2 685,9 тис. гривень).

⇒ Виплочено допомогу на оздоровлення непедагогічним працівникам галузі освіти в сумі 559,8 тис. грн. .

ОСВІТЯНСЬКА ДОПОМОГА ЗСУ

Працівники закладів освіти Красилівської громади готують страви, консерви, печуть смаколики, сушать борщі та чаї, плетуть маскувальні сітки, в'яжуть шкарпетки, виготовляють окопні свічки, обереги, збирають кошти на підтримку ЗСУ.

⇒ В Западинецькій та Чепелівській гімназіях функціонують молодіжні волонтерські об'єднання які заготовлюють травяні чаї, компоти, узвари та готують різноманітні смаколики для військових