У 20 закладах загальної середньої освіти навчається  3435 школярів.

У 16 закладах дошкільної освіти -  виховується 982 дітей.

У 2 закладах позашкільної освіти розвивають свої здібності та таланти 1264 вихованці.

І саме тому, 61 % бюджету громади спрямовано на фінансування освітньої галузі.

У 2021 році – це 170 675,3 тис. грн., із яких:

92 955,5 тис. грн. – кошти державного бюджету,

77 719,8 тис. грн. – кошти бюджету громади.

(в тому числі 148 045,1 тис. грн. – заробітна плата педагогічних та непедагогічних працівників).

РЕМОНТИ

⇒ Проведено поточні ремонти приміщень загального користування (коридори, рекреації, кімнати гігієни, медичні кабінети, їдальні, харчоблоки, майстерні, спортивні та актові зали, спортивні та ігрові майданчики тощо) на що з бюджету громади спрямовано 2 169,928 тис. гривень.

⇒ Облаштовано кабінети у новому стилі: придбано сучасні меблі-трансформери, створено зони тиші і відпочинку для малечі, замінено світильники у кабінетах та в коридорах, лінолеум, закуплено безліч цікавих інтелектуальних ігор, створено креативні класні куточки на що з бюджету громади спрямовано  356,146 тис. гривень.

⇒ В старшій профільній школі на базі Красилівського НВК  «Гімназія та ЗОШ І ступеня» виконано роботи по створенню сучасного освітнього середовища:

• відремонтовано сім класних приміщень (127,0 тис. грн.);

• оновлено дизайн рекреацій;

• здійснено реконструкцію двох санвузлів, які облаштовано сучасними санітарними кабінами

(171,6 тис. грн.).

⇒ Суттєве оновлення освітнього середовища за кошти місцевого бюджету відбувається у кожному закладі освіти. Зокрема:

• у закладі дошкільної освіти № 1 «Веселка» проведено капітальний ремонт коридору та ігрової кімнати у корпусі №1 (535,6 тис. грн.);

• відремонтовано дах ЗДО с. Дружне «Струмочок»   (185,3 тис. грн.);

• відремонтовано фойє та вхід Чепелівської ЗОШ I-III ступенів ім. Петра Шемчука (107,0 тис. грн.);

• відремонтовано туалети та встановлено 5 санітарних кабін у Красилівській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 (17,0 тис. грн.), Западинській гімназії (69,0 тис. грн.);

⇒ У рамках реалізації урядової програми «Спроможна школа для кращих результатів» завершується капітальний ремонт спортивних залів Красилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1.

На реалізацію даної програми державою було виділено 3757,014  тис. грн. та 417,446 тис. грн.  -  із місцевого бюджету.

⇒ Відремонтовано харчоблок Красилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 (92,9 тис. грн.)  та ЗДО №4 «Сонечко» Красилівської міської ради (41,0 тис. грн.). Придбано обладнання на суму 56,2 тис. гривень.

ПРИДБАНО

⇒ З метою забезпечення підвезення учнів 10 класів із сільської місцевості на навчання та в зворотньому напрямку, було придбано автобус вартістю 1950,0 тис. грн. ( 1365, 0 тис. грн. – кошти державного бюджету, 585,0 тис. грн – кошти бюджету громади).

⇒ В старшій профільній школі на базі Красилівського НВК «Гімназія та ЗОШ І ступеня» придбано парти та стільці (148,2 тис. грн.), мультимедійні проєктори та проєкційні екрани (92,7 тис. грн.).

ХАРЧУВАННЯ

⇒ Діти повинні споживати здорову та корисну їжу, тому окрім звичних страв у меню з’явилися страви із збірника відомого кулінара Євгена Клопотенка: нагетси, бургери, курка по італійські, риба тушкована під овочами, чахохбілі із картопляним пюре, кебаб, салати із додаванням насіння льону, соняшника, кунжуту.

Із бюджету громади на організацію харчування дітей дошкільного віку та учнів спрямовано

3431, 794 тис. гривень.

ВПЕРШЕ

⇒ За підтримки міського голови громада зробила  перший важливий крок у реформуванні старшої школи. На базі Красилівського НВК «Гімназія та ЗОШ І ступеня» запрацювала старша профільна школа. Для 167 учнів забезпечено поглиблене вивчення таких предметів:

• української мови та літератури (2 класи);

• англійської мови (2 класи);

• математики (2класи);

• історії та біології з поділом на групи (1 клас).

ПОБУДОВАНО

⇒ Здійснилася ще одна дитяча мрія! За ініціативи Ніли Островської за кошти місцевого бюджету у сумі 501,0 тис. грн. біля Красилівського НВК облаштовано скейт-парк.

ДОСЯГНЕННЯ

⇒ Другий рік поспіль учасники Наукового товариства учнів «Успіх» Красилівської міської територіальної громади виборюють І місце серед учнівських  наукових товариств міських територіальних громад Хмельницької області.

ВІДЗНАКИ, ПРЕМІЇ, НАДБАВКИ

⇒ В День молоді відзнаки «Гордість Красилівської громади»

Нілою ОСТРОВСЬКОЮ вручено відзнаки та грошові премії у сумі 20,5 тис. грн.. із бюджету громади 24 випускникам-медалістам.

⇒ За якісну та результативну участь у науково-дослідницькій діяльності одинадцять призерів ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН та їх наукові керівники були нагороджені Подяками міської ради та грошовими преміями (19,2 тис. грн.).

⇒ За рахунок коштів бюджету громади в сумі 503,4 тис. грн. виплачено допомогу на оздоровлення непедагогічним працівникам галузі освіти.

Встановлено надбавки до 50 % посадового окладу керівникам гуртків, методистам та тренерам закладів позашкільної освіти за високі досягнення у праці. Забезпечено виплату (20 % посадового окладу) надбавки за престижність праці педагогічним працівникам громади, на що з бюджету громади спрямовано 1701,203 тис. гривень.