Війна далеко, але пам'ять з нами

Дата: 08.05.2019 08:23

З нагоди відзначення 74-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-річчю визволення України від нацистських загарбників, 08 травня 2019 року у Центральній бібліотеці було проведено панораму безсмертя «Війна далеко, але пам'ять з нами».

До уваги відвідувачів книгозбірні була оформлена ілюстративно-книжкова експозиція «Війна у серці, в пам’яті, в книжках», на якій були представлені фотографії, спогади ветеранів війни, тематичні папки з архівними документами, книги, які висвітлюють нашу країну у воєнні роки. Завершився захід на меморіальному комплексі «Площа Слави», де було покладено квіти на могилу солдатів, які загинули захищаючи наше рідне місто та вшанували їх пам’ять хвилиною мовчання.