З родини йде життя людини

Дата: 15.05.2019 13:55

15 травня 2019 року в читальній залі Центральної бібліотеки Красилівської міської ради проведено чергове засідання клубу «Затишок» на тему «З родини йде життя людини».

У заході взяла участь психолог Віта Тумановська, яка розповіла про п’ять мов любові: похвалу, час, подарунки, допомогу, фізичний контакт.

Відбулась щира розмова про найважливіше у житті кожної людини – сім’ю, родину, рід. Присутні поділились своїми звичаями, сімейними традиціями. Згадали гідних поваги близьких людей, якими пишається родина, щоб не переривався ланцюжок пам’яті, який з’єднує різні покоління. Член клубу Валентина Бондарець прочитала свої поезії про жінку та сім’ю. Під час заходу звучали пісні українських композиторів про родину.