В центральній бібліотеці вшанували жертв геноциду кримськотатарського народу

Дата: 16.05.2019 09:14

Згідно Постанови Верховної ради України 18 травня у річницю депортації кримськотатарського народу 1944 р. щорічно відзначається День пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу. З цієї нагоди  16 травня 2019 року в читальній залі Центральної  бібліотеки Красилівської міської ради відбулося чергове засідання кіноклубу медіапросвіти  з прав людини Docudays UA, присвячене 75-річчю цієї трагічної події. Під час заходу присутні в залі переглянули документальне відео «Депортація кримських татар у 1944 році» про офіційну причину виселення татар із Криму та його наслідки для цього  народу, жахливі факти, які відбувались під час насильного перевезення та перебування на інших територіях Радянського Союзу. Учасники засідання згадали, про те, що і сьогодні багатьох представників кримськотатарського народу доля  вдруге змусила покинути свої домівки у наслідку анексії їх батьківщини – АР Крим.