Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детальний план території на земельну ділянку по вул. Суворова, 2а в м. Красилів Красилівського району, Хмельницької області»

Дата: 27.05.2019 09:32

Інформація про мету, склад та зміст містобудівної документації.

Детальний план розробляється з метою зміни функціонального призначення земельної ділянки та використання  існуючої будівлі, визначення всіх планувальних обмежень використання згідно  з державними будівельними нормами та санітарно-гігієнічними нормами. Проект детального плану території по вул. Суворова, 2а в м. Красилів Красилівського району Хмельницької області загальною площею 0.0175 га (земельна ділянка та об’єкт нерухомості знаходиться в приватній власності Колеші Людмили Геннадіївни).

Територія площею 0,0175 га, яка розглядається в даному проекті, розміщується в центральній частині м. Красилів Красилівської міської ради (об’єднаної територіально громади) Красилівського району Хмельницької області. Земельна ділянка, що розробляється даним ДПТ, перебуває в приватній власності Колеши Людмили Геннадіївни (в межах м. Красилів); характеризується спокійним рельєфом.

Проектом передбачається

• реконструкція житлового будинку під заклад охорони здоров’я з житлом та можливістю комерційного використання деяких приміщень;
  • автостоянка на 3 маш.-місця;

Використання території.

Існуюче використання - житлова забудова. На даний момент на території розташовано двоповерховий житловий будинок з розмірами в плані 8 на 11 м.

Характеристика інших видів використання території.

Крім розміщення закладу охорони здоров’я в межах будинку можуть бути житлові приміщення для лікаря, а також, за необхідності комерційні приміщення.

Комплексний благоустрій та озеленення території

При проектуванні даного ДПТ передбачено благоустрій території, зокрема: озеленення обмеженого користування, облаштування проїздів та доріжок.

Територія повинна буди належним чином благоустроєна та освітлена.

Відомості про замовника і розробника проекту

містобудівної документації та підстава для його розроблення.

Замовник – Красилівська міська рада.

Виконавець – ФОП «Орловський І.В.».

Підстава – рішення Красилівської міської ради від 09.04.2019 року № 28 «Про виготовлення детального плану території в м. Красилів».

Інформація про місце та строки ознайомлення

з проектом містобудівної документації.

З проектом містобудівної документації «Детальний план території на земельну ділянку по вул. Суворова, 2а в м. Красилів Красилівського району, Хмельницької області» можна ознайомитися у Красилівській міській раді (пл. Незалежності, 2, каб. № 105 тел. 4 23 29) та на офіційному веб-сайті Красилівської міської ради: http://krasyliv.org.ua/.

Строки ознайомлення з проектом – з 24 травня по 23 червня 2019 року включно.

Інформація про посадову особу,

відповідальну за організацію розгляду пропозицій.

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій – перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Марина Слободянюк.

Відомості про строк подання і строк завершення розгляду пропозицій.

Подання з пропозиціями подаються у строк з 24 травня по 23 червня 2019 року включно до Красилівської міської ради.

Пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів і правил.

Надані громадськістю пропозиції підлягають реєстрації органом місцевого самоврядування та розглядаються розробником і замовником проектів містобудівної документації у місячний строк.

За результатами розгляду пропозицій заявнику надається відповідь про їх врахування або обґрунтована відмова.

Інформація стосовно запланованих заходів.

Громадські слухання відбудуться 11 червня о 10:30 годині в приміщенні Адмінбудинку за адресою: м. Красилів, пл. Незалежності, 2, третій поверх, малий зал.

Прилюдне експонування в приміщенні Адмінбудинку за адресою:                            м.Красилів, пл. Незалежності, 2.

Перший заступник міського голови

з питань діяльності виконавчих

органів ради                                                                                               М. Слободянюк