Учні та викладачі дитячої школи мистецтв провели агітаційний концерт для діток ДНЗ №1 "Веселка"

Дата: 06.06.2019 15:12

6 червня учні та викладачі дитячої школи мистецтв провели агітаційний концерт для діток ДНЗ №1 "Веселка".

У концертній програмі взяли участь 17 учнів , а саме: оркестрового відділу: Микульський Максим (баян), Дармороз Ольга та Філіпчук Дар'я (бандура), Мазуренко Андрій (кларнет), Галанов Микола (труба), Ковальчук Вероніка (скрипка) та фортепіанного відділу: Крикунова Діана, Рудницька Валерія, Айрапетян Луїза, Голодрига Христина, Григор'єва Анастасія, Обушок Вікторія, Пасічник Вероніка, Мороз Анастасія, Гончарук Денис, Смотрук Аріна, Комар Руслана. Концерт пройшов вдало, діткам сподобався високий рівень юних музикантів.

Провела захід завідуюча відділом фортепіано - Новікова-Бережецька Н.П.