Привітали із Днем медичного працівника

Дата: 14.06.2019 17:47

Напередодні професійного свята працівників галузі охорони здоров’я – Дня медичного працівника, яке в Україні відзначається щорічно у третю неділю червня, міський голова Ніла Островська та заступник голови Красилівської районної державної адміністрації Дмитро Склонний звернулись з вітальними словами до працівників Красилівської центральної районної лікарні, Красилівського районного Центру первинної медико-санітарної допомоги та Красилівської підстанції екстреної медичної допомоги.

З вітальними словами до лікарської спільноти звернувся голова Хмельницької обласної ради Вадим Лозовий, який побажав медикам міцного здоров’я, родинного тепла,  добробуту, успіхів у їх нелегкій, але дуже важливій і почесній праці та вручив відзнаки облдержадміністрації кращим працівникам галузі та подарунок для Красилівського районного Центру первинної медико-санітарної допомоги – новий автомобіль «Швидкої медичної допомоги».

Міський голова Ніла Островська висловила всім працівникам медичної галузі міста вдячність за врятовані життя, за повернуте здоров’я та побажала їм успіхів, наснаги, достатку, миру й гарного настрою. З нагоди відзначення Дня медичного працівника, за досягнуті успіхи в організації та наданні медичної допомоги жителям міста, високий професіоналізм, особистий внесок в поліпшення медичного обслуговування, добросовісне відношення до виконання своїх службових обов’язків Ніла Островська вручила Почесні грамоти виконавчого комітету Красилівської міської ради, подарунки та квіти:

• Козак Наталії Василівні, лікарю з функціональної діагностики кабінету функціональної діагностики комунального некомерційного підприємства Красилівської центральної районної лікарні;
  • Прокопчуку Володимиру Вікторовичу, лікар.-акушеру-гінеколого акушерсько-гінекологічного відділення комунального некомерційного підприємства Красилівської центральної районної лікарні;
  • Вишнівській Лілії Василівні, лікарю-педіатру дільничому Красилівської амбулаторної загальної практики - сімейної медицини № 1 комунального некомерційного підприємства Красилівського Центру первинної медико- санітарної допомоги;
  • Кошалко Оксані Богданівні, завідувачу, лікарю загальної практики- сімейному лікарю Красилівської амбулаторної загальної практики - сімейної медицини № 3 комунального некомерційного підприємства Красилівського Центру первинної медико-санітарної допомоги;
  • Томчук Марії Миколаївні, завідувачу фельдшерським пунктом (с.Заставки) комунального некомерційного підприємства Красилівського Центру первинної медико-санітарної допомоги, депутата Красилівської міської ради Хмельницької області сьомого скликання.

З привітаннями та побажаннями до лікарів і медсестер, фельдшерів і акушерів, обслуговуючого персоналу і господарників також звернувся головний лікар Красилівської центральної районної лікарні Денис Дудко та головний лікар Красилівського районного Центру первинної медико-санітарної допомоги Олег Ватажук, які вручили грамоти кращим медичним працівникам.

Із професійним святом медичних працівників  також привітав  Депутат Хмельницької обласної ради від політичної партії «За конкретні справи» Поворозник Володимир Васильович, який подякував лікарям за їхню нелегку щоденну працю та відданість професії.

Під час урочистостей щирі вітання і побажання для медиків звучали від працівників галузей освіти та культури.

Музичні та танцювальні вітання з нагоди професійного свята для медичних працівників подарували вокалісти Центру культури і дозвілля «Перлина», танцювальна студія «Візерунок» та вихованці Красилівської школи мистецтв.