Ухвалено зміни до бюджету об’єднаної громади

Дата: 27.06.2019 15:42

Враховуючи нагальні потреби у фінансуванні житлово-комунального господарства та соціальної сфери об’єднаної громади, 25-а сесія Красилівської міської ради, чергове пленарне засідання якої відбулося 27.06.2019 року, прийняла зміни до бюджету Красилівської міської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.
Бюджет громади збільшився на 1 млн. 682,814 тис. грн. за рахунок субвенцій з Державного бюджету, а саме:
- субвенція на реалізацію заходів, спрямованих на підвищення якості освіти (придбання персональних ком’ютерів) – 201,250 тис.грн.;
- субвенція на реалізацію заходів, спрямованих на підвищення якості освіти (придбання шкільного автобуса) – 1 333,527 тис.грн.;
- субвенція на соціально-економічний розвиток громади – 141,000 тис.грн.;
- субвенція на підвищення кваліфікації педагогів за державною програмою «Нова українська школа) – 7,037 тис.грн.
Відповідно до чинного законодавства, з метою отримання вище зазначених субвенції з Державного бюджету, міська рада виділила кошти на їх співфінансування в сумі 157,73 тис.грн.

За рахунок доходів від продажу землі та спрямування залишку коштів загального фонду бюджету громади станом на 01.01.2019 року здійснено перерозподіл коштів на загальну суму 576,41 тис.грн.
Міською радою прийнято рішення про відшкодування Красилівській ЖЕК та іншим перевізникам коштів за перевезення громадян пільгових категорій за травень-червень 2019 року (250,0 тис.грн.).
Виділено також кошти і на благоустрій громади, а саме:
- придбання автобусних зупинок (50,5 тис.грн.);
- придбання бетонних клумб (10,0 тис.грн.);
- придбання решіток для дощової каналізації (27,9 тис.грн.).

З метою налагодження на території громади роботи служби «Соціальне таксі», сесія направила 50,0 тис.грн. на реєстрацію спеціального автомобіля, що виділений Міністерством соціальної політики за результатами конкурсу, в якому брала участь Красилівська міська рада.
Для забезпечення перевезень осіб із особливими потребами до місця їх відпочинку,
Громадській організації «Захист» виділено 15,0 тис.грн.
На прохання Управління соціального захисту населення Красилівської РДА, депутати направили 5,28 тис.грн. на пільговий проїзд окремих категорій громадян та грошову допомогу жителям громади, що здійснюють догляд за недієздатними особами.

З метою забезпечення хворих на ниркову недостатність вкрай необхідними ліками в липні поточного року, міською радою направлено 12,0 тис.грн.

Також, виділено кошти в сумі 10,0 тис.грн. на оплату комунальних послуг та спожитих енергоносіїв для дитячого будинку сімейного типу по вул. Воскресенська, 44А в м. Красилів.