У Красилівській громаді пройшли випускні вечори

Дата: 29.06.2019 21:04

27–29 червня 2019 року відбулося вручення документів про загальну середню освіту для 152 випускників Красилівської міської об’єднаної територіальної громади. Традиційно урочиста подія зібрала випускників, учителів та батьків, усіх – для кого ця подія є хвилюючою та важливою. Найкращі випускники отримали заслужені нагороди. Вручали випускникам медалі та бажали їм щасливого дорослого життя секретар міської ради Морозович Ірина та заступник міського голови Слободянюк Марина.

Отож, цьогорічні «золоті» медалісти: Качан Діана, Романов Андрій (Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1), Бойчук  Катерина, Ковальська Валерія (Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3).

«Срібні медалі» отримали: Мисько Валентина, Ляшок Ірина (Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3), Філіпчук Вікторія (Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2) та Шиманський Богдан (Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 ім П. Кізюна).

Дорогі випускники !

Щиро і сердечно  вітаємо Вас із закінченням навчання!

Перед вами відкриті  нові можливості та перспективи. Водночас на вас лягає відповідальність за долю країни  і її гідне майбутнє. Саме на вас, сьогоднішніх випускників, ми  покладаємо великі сподівання. Ми віримо у ваші здібності та молоду енергію.

Упевненості вам у розкритті власних талантів, невичерпного завзяття для здійснення всіх мрій, професійного зростання. Щастя, здоровя та успіхів вам!

Красилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Красилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2

Фото без описуФото без описуКрасилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3