Міський голова взяла участь у координаційні нараді керівників правоохоронних органів Красилівського району

Дата: 18.07.2019 15:38

18 липня 2019 року, за участі міського голови Ніли Островської відбулася координаційна нарада керівників правоохоронних органів, в ході якої було обговорено діяльність з попередження і протидії злочинності та корупції у Красилівському районі за перше півріччя 2019 року.

Головуючий - керівник Старокостянтинівської місцевої прокуратури Василь Сліпець надав загальну характеристику злочинності та стану законності при проведенні оперативно-розшукової діяльності та досудового розслідування, протидії корупції, стану законності при провадженні досудового слідства слідчими слідчого відділу прокуратури області, стану законності у сфері кримінального судочинства та стану законності при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях, а також інших заходів примусового характеру у Красилівському районі протягом першого півріччя 2019 року.

Учасники наради у своїх виступах приділили увагу результатам роботи щодо профілактики боротьби зі злочинністю, причинам правопорушень та заходам щодо їх усунення.

Завдяки проведеній організаційній роботі досягнуто певних позитивних результатів на основних напрямах прокурорсько-слідчої діяльності.